Замовити артиста Bryan Ferry

Bryan Ferry Офіційний сайт агента

Британський виконавець Bryan Ferry – легендарний музикант, талановитий автор багатьох пісень. Сьогодні він займається сольною діяльністю, а запросити Bryan Ferry на захід може кожен його шанувальник!

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Bryan Ferry надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія Bryan Ferry

  Браян Феррі не потребує представлення. Артист розпочав кар'єру в середині 60-х років, заснувавши гурт The Banshees і досі є одним із найпопулярніших музикантів світового рівня. Феррі в той час навчався в університеті і не міг приділяти багато часу музиці, тому авторського репертуару не було, але він компенсував цей недолік композиціями Чака Беррі. На початку 70-х Брайан із товаришами з університету створили групу Roxy Music, яка й вивела артиста на світовий рівень. На самому початку їхнього шляху гурт тепло сприйняли на багатьох радіостанціях і в пресі, хоча критики й зазначали, що така, на їх погляд, експериментальна музика навряд чи завоює велику кількість слухачів. Дебютні альбоми Roxy Music і For Your Pleasure присвоїли Брайану Феррі та його групі звання новаторів або навіть експериментаторів, що позитивно вплинуло на майбутнє колективу і кожен наступний виступ Роксі Мьюзік захоплював все більшу кількість шанувальників.

  Пік популярності

  Складно назвати точний час, на який припав пік популярності Феррі, оскільки під час сходження на музичному олімпі Roxy Music, Брайан розпочав сольну кар'єру, яка принесла йому не менший успіх, ніж участь у гурті. Проте з середини 70-х років актуальність артиста не остигає, про що говорить кожен концерт чи вечірка, які відіграє артист. І, незважаючи на таку популярність, райдер Брайана Феррі залишається скромним і, можна навіть сказати, «звичайним», порівняно з його не менш зірковими колегами. Окрім музики, артист чимало часу приділяє кіно та фешн-індустрії.

  Ролі у кіно:

  1. 2004 рік. Короткометражний фільм "The Porter".
  2. 2005 рік. Повнометражний фільм Breakfast on Pluto режисера Ніла Джордана.

  Що ж до індустрії моди, то Феррі тривалий час співпрацював із дизайнером Ентоні Прайсом, з яким часто консультувався з приводу іміджу. Також у музиканта був контракт із всесвітньо відомою компанією Marks & Spencer. Замовити Брайана Феррі на захід як запрошена зірка – це завжди свято. Незважаючи на свій статус зірки світового рівня та поважний вік, артист поводиться просто і невимушено. Кожен, хто хоч раз бував на подібних заходах, чи то корпоратив чи закрита вечірка, зазначають, що Феррі спілкується з публікою на рівних, багато жартує та посміхається, та й найголовніше, дарує глядачам багато хорошої та якісної музики. Кожен, хто любить хорошу музику, не залишиться байдужим після часу, проведеного з такою музичною легендою, як Брайан Феррі.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Bryan Ferry

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Bryan Ferry

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Bryan Ferry вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Bryan Ferry залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Bryan Ferry для вашого свята.

Видео Bryan Ferry

Як замовити виступ Bryan Ferry? Щоб замовити виступ Bryan Ferry на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Bryan Ferry.

Ми рекомендуємо запрошувати Bryan Ferry до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Bryan Ferry на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Bryan Ferry у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский