Замовити артиста Sandra

Sandra Офіційний сайт агента

Сандра Крету, головний голос гуртів «Arabesque», «Enigma» та успішна сольна виконавиця, стала однією з найвідоміших європейських вокалісток. Сандра – співачка, чий виступ завжди викликає бурхливі овації та сплеск позитивних емоцій!

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Sandra надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Співачка Сандра: біографія, хіти та багато іншого

  Майбутня всесвітньо відома зірка народилася 1962-го року в місті Саарбрюкене, розташованому на кордоні Німеччини та Франції. Традиції та культура обох цих країн химерно сплелися у характері та внутрішньому світі цієї вокалістки. Цікаво, що неабиякі здібності до творчості (особливо – до співу та танців) виявилися у співачки ще в дитинстві. Вже у семирічному віці майбутня солістка Сандра відвідувала музичну школу, уроки гри на гітарі та школу танців. Юна виконавиця завжди викликала захоплення у глядачів, насамперед, завдяки своєму безперечному таланту. Той факт, що її мати була німкенею, а батько – французом, забезпечили їй сильний голос, зовнішність і неповторну харизму. Тому організація виступів Sandra на корпоратив і досі вкрай затребувана в багатьох країнах світу.

  Сандра: біографія. Співачка, яка заявила про себе на весь світ

  Свою першу гітару юна артистка здобула у десятирічному віці. Вже у віці 12 років вона з легкістю здобула перемогу на вокальному конкурсі для дітей. Далі напів-француженці, напів-німкені пощастило ще більше: на неї звернув увагу досвідчений продюсер Джордж Роумен. Мабуть, ця подія стала першим значним фактом в історії про те, як із голосистої юної дівчинки виросла співачка Sandra. З легкої руки Джорджа Роумена талановита школярка записала сингл під назвою «Andy Mein Freund», присвячений цуценяті Енді (улюбленому вихованцю співачки). Хоча безпосередньо ця пісня і не принесла вокалістці всесвітньої слави, вона все ж таки допомогла їй заявити про себе. І в 1979-му році співачка Сандра стала солісткою популярного гурту «Arabesque» . У складі цієї групи вона протягом кількох років успішно записувала платівки та виступала у різних країнах світу. Виступаючи з «Арабесками», співачка познайомилася з Мішелем Крету – виконавцем-початківцем, який виконував роль клавішника на виступах гурту. Згодом він став її чоловіком. Через кілька років біографія Сандри Крету знову отримала крутий поворот: дівчина вирішила залишити групу і почати сольну кар'єру, для чого повернулася до Європи разом зі своїм коханим, який на той час став досить кваліфікованим аранжувальником та продюсером і в усьому їй допомагав. У 1985 році виконавиця записала сингл «Maria Magdalena», який користувався величезною популярністю, як і її дебютний альбом «The Long Play». 1986-го року Сандра випустила другу платівку – «Mirrors». Хіти "Midnight Man", "Loreen", "Hi! Hi! Hi!» та інші миттєво підірвали усі світові чарти. 1990-го року вокалістка випустила черговий успішний альбом – «Paintings in Yellow», а через рік взяла участь у проекті свого чоловіка під назвою «Enigma». 1995-го року, незадовго до народження синів-близнюків, виконавиця записала платівку «Fading Shades» та мегапопулярний сингл «Won't run away». На жаль, кохання цієї обдарованої вокалістки і не менш обдарованого продюсера не судилося продовжуватися вічно: у 2007-му році вони розлучилися, проте вже через три роки співачка знову вийшла заміж. Не закінчилася і її творча кар'єра: 2009-го року світ побачила нова платівка – «Back to Life». А в 2012 році був виданий альбом «Stay In Touch».

  Які композиції увійдуть до сет-листу виступу Sandra на свято?

  • Maria Magdalena
  • Secrets of Love
  • Midnight Man
  • The Night is Still Young (feat Thomas Anders)
  • співачка виконає вам ще одну композицію, без якої немислима Сандра: In The Heat Of The Night
  • можливе також додавання до списку інших пісень, які співає Sandra: You And I та багатьох інших, але лише за попереднім погодженням.

  Чому замовляти Сандра Крету краще через BnMusic?

  1. Ми є офіційними агентами Сандри.
  2. З нашою допомогою ви можете замовити виступ чарівної виконавиці на весілля, Новий Рік, ювілей чи корпоратив – за мінімальними цінами.
  3. Ми ретельно проконтролюємо дотримання райдера.
  4. Для того щоб ви були впевнені у своєму замовленні та організації виступу артистки, ми можемо застрахувати контракт.
  5. Ми працюємо з виконавицею безпосередньо.
 • Порядок оплати

  Порядок оплати Sandra

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Sandra

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Sandra вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Sandra залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Sandra для вашого свята.

Видео Sandra

Як замовити виступ Sandra? Щоб замовити виступ Sandra на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Sandra.

Ми рекомендуємо запрошувати Sandra до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Sandra на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Sandra у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский