Замовити артиста Santana

Santana Офіційний сайт агента

Carlos Santana – американський гітарист, який грає композиції у різних жанрах – блюз-рок, фрі-джаз, фанк, блюз-рок. Наше агентство пропонує замовити на свято виступ іноземної знаменитості без переплат. Ми надамо райдер зірки, щоб ви зуміли виконати вимоги виконавця, пов'язані з концертним майданчиком

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Santana надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія

  Творчий шлях Карлоса Сантани розпочався рано. Коли майбутній зірці виповнилося 5 років, батько почав вчити сина грати на скрипці. О восьмій хлопчик освоїв гітару, через пару років почав грати в підлітковій групі TJ'S. Закінчивши школу (1966 р.), Карлос заснував власну групу Santana Blues Band, але незабаром назву скоротили до прізвища музиканта. 1969 – період значних подій у кар'єрі гітариста: виходу платівки з концертом, де брав участь артист, першого альбому Santana. Наступний рік виявився справжнім проривом – записаний гуртом альбом Abraxas миттєво підкорив хіт-парад. Склад групи за десятиліття існування періодично змінювався. Єдиний музикант, що залишався незмінним, – її фундатор. Santana і зараз дає концерти, їздить із гастролями. За довгу творчу діяльність американському артисту неодноразово присуджували премію Греммі. Музика – не єдина сфера творчості, де виявив талант американський виконавець. Гітарист є співавтором книги The Universal Tone: Bringing My Story to Light, отримав престижну премію American Book Award. Гітариста можна запросити виступити на різноманітних заходах – галасливих вечірках, громадських святах, корпоративах. Запрошений артист здивує талантом будь-яких глядачів – любителів року, джазу, поп-музики.

  Популярні композиції

  • Maria Maria.
  • Winning.
  • Just Feel Better.
  • Well All Right.
  • This Boy's Fire.
 • Порядок оплати

  Порядок оплати Santana

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Santana

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Santana вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Santana залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Santana для вашого свята.

Видео Santana

Як замовити виступ Santana? Щоб замовити виступ Santana на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Santana.

Ми рекомендуємо запрошувати Santana до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Santana на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Santana у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский