Замовити артиста Savage

Savage Офіційний сайт агента

Роберто Занетті, найбільш відомий як Savage – ікона кожного шанувальника disco, а особливо – italo disco. Все, чого торкається цей італієць, приречено на приголомшливий успіх – Savage успішний продюсер і проникливий автор пісень.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Savage надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія Roberto Zanetti

  Історія Саваж сягає часів, коли Роберто навчався фортепіано і водночас грав у двох групах. Там він набрався досвіду, який був необхідний для потрапляння до професійного музичного гурту Santarosa. Беручи участь у записі синглу Souvenir, Savage і уявити не міг, що він розійдеться тиражем 200 000 копій і буде чути у кожному куточку Італії. Біографія Саваж замовчує, що продюсером синглу став близький друг Savage Zucchero. Перші сольні сингли музикант почав записувати за кілька років, замовити Роберто Занетті на корпоратив у ті часи можна було під іншим псевдонімом – Stargo. А ось легендарна пісня Don't Cry Tonight вийшла під псевдонімом, відомим усьому світу Саваж. Наступна композиція Only You стала еталоном стилю диско, а контакти Роберто Занетті стали цікавими не лише італійським, а й європейським лейблам. Романтичність мелодій та душевність пісень Саваж залишали за музикантом цілу низку шанувальниць. Savage брав участь у відомих фестивалях Azzurro та Festivalbar, а замовити Роберто Занетті на свято фанати бажали ще до виходу дебютного альбому.

  Хіти Саваж на вашому заході

  Усі пісні з дебютного альбому Tonight Roberto Zanetti офіційний сайт концертного агента обґрунтовано охарактеризував суперхітами, нарівні з успішною сольною кар'єрою у співака знайшовся час на продюсування – Savage є організатором багатьох бендів. Почути живе виконання Роберто Занетті офіційний сайт концертного агента пропонує через його найромантичніші хіти:

  • Only you,
  • Goodbye,
  • Don't Cry Tonight,
  • I'm Loosing You.
 • Порядок оплати

  Порядок оплати Savage

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Savage

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Savage вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Savage залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Savage для вашого свята.

Видео Savage

Як замовити виступ Savage? Щоб замовити виступ Savage на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Savage.

Ми рекомендуємо запрошувати Savage до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Savage на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Savage у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский