Замовити артиста Scorpions

Scorpions Офіційний сайт агента

Група Scorpions – без перебільшення легенди року, які вплинули на історію його розвитку. Епоха Скорпіонс триває вже півстоліття і їхня популярність все ще не згасає. Виступ гурту на святі може стати однією з найграндіозніших подій у Вашому житті. Запросити знаменитих артистів можна через сайт Cкорпіонс – офіційний сайт концертного агента BnMusic!

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Scorpions надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Дискографія та біографія Scorpions

  Хто такі Скорпіонс? Група заснована в Німеччині завдяки старанням трьох учасників: це брати Рудольф і Міхаель Шенкер, до яких приєднався Клаус Майне, незмінний вокаліст. Спочатку, до речі, стиль гри «скорпів» був досить важким, а то й агресивним. Це сьогодні вони відомі як виконавці мелодійних рок-балад і насиченого софт-металу. Зайшовши на офіційний сайт Scorpions, ви можете прослухати їх новий альбом 2015 року і зрозуміти, що гурт не втратив своєї «родзинки». Вам сподобалось? Тоді, замовити виступ артистів, зокрема замовити Скорпіонс як артистів на корпоратив або як артистів на весілля , банкет чи інше свято – чудова можливість зіграти мелодію свого життя в стилі рок.

  Біографія Скорпіонс

  Створення гурту пройшло 1965 року в Ганновері, саме тут починали підлітками виконувати хеві метал усі троє учасників. До них то приєднувалися, то йшли інші музиканти. Зрештою, через десять років майже 1974 року вдалося випустити перший альбом, який називався «Fly To The Rainbow». І якщо ви послухаєте його, навряд чи дізнаєтесь у ньому нинішніх Scorpions. Взяти хоча б дев'ятихвилинний вступ… Проте Майні з того часу майже не змінився. Кращі пісні Scorpiоns – "Still Loving Yоu", "Wind оf Change", "Lorelei", "Hоliday", "When Yоu Came Intо My Life" – всі записані англійською мовою. Група була орієнтована на міжнародний рівень, і сьогодні Скорпіонс справжнє задоволення — збирати повні стадіони в країнах СНД. І хоча Міхаель Шенкер у розбіжностях із братом та іншими учасниками залишив Скорпіонс заради UFO, «старий» склад ще досить сповнений сил. Саме цей гурт дав концерт у 1999 році разом із Мстиславом Ростроповичем на честь десятиліття падіння Берлінської стіни.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Scorpions

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Scorpions

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Scorpions вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Scorpions залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Scorpions для вашого свята.

Видео Scorpions

Як замовити виступ Scorpions? Щоб замовити виступ Scorpions на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Scorpions.

Ми рекомендуємо запрошувати Scorpions до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Scorpions на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Scorpions у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский