Замовити артиста Shy’m

Shy’m Офіційний сайт агента

Shy'm – це чарівна француженка з сильним голосом, що підкорила весь світ своїми піснями у стилі соул, R&B та електропоп. Ми даємо вам унікальний шанс замовити персональний виступ «Шайм» на вашому святі!

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Shy’m надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія Shy'm

  Ця виконавиця народилася 1985-го року в одному з передмість Парижа. З дитинства Шайм захоплювалася співом і танцями, що, згодом, зумовило її вміння чудово співати і витончено пересуватися сценою. У 2005-му році Shy'm вперше торкнулася світу сучасної естрадної музики, взявши участь у записі пісні «Histoire de Luv» відомого репера K-Maro. Трек виявився дуже успішним, що надихнуло дівчину і дало їй сили для запису власної повноформатної платівки. Альбом назвався "Mes Fantaisies" і був випущений у 2006-му році. Він виявився дуже затребуваним у рідній країні Шайм, а також дозволив їй заявити про себе на світовій музичній сцені. Найвідомішими синглами з цього альбому Шайм стали "Victoire" та "Femme de couleur". Платівка однозначно характеризувалася як соул. За два роки артистка випустила новий альбом, «Reflets», композиціям з якого властива наявність танцювальних елементів. Далі була пластинка «Prendre l'air», в якій виконавиця активно використовувала електронну музику, і альбом «Solitaire», який увібрав у себе основні риси року.

  Замовити на свято Shy´m означає зробити його неповторною подією

  Ми на правах офіційного сайту концертного агента Shy'm пропонуємо вам унікальну можливість запросити чарівну француженку до себе на свято:

  • на весілля,
  • на новий рік,
  • на ювілей,
  • на корпоратив,
  • на творчий вечір і т.д.

  У нас є прямі контакти Shy'm та ексклюзивне право здійснювати букінг та організацію виступів артистки як її офіційний промоутер. Завдяки тому, що ми працюємо безпосередньо з виконавицею, ви можете замовити артистку за найбільш привабливою ціною.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Shy’m

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Shy’m

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Shy’m вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Shy’m залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Shy’m для вашого свята.

Видео Shy’m

Як замовити виступ Shy’m? Щоб замовити виступ Shy’m на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Shy’m.

Ми рекомендуємо запрошувати Shy’m до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Shy’m на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Shy’m у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский