Замовити артиста Simona Molinari

Simona Molinari Офіційний сайт агента

Simona Molinari – одна із найпопулярніших сучасних італійських виконавців. Вона відома як джазовий музикант, автор пісень, співачка у жанрі боса-нова та свінг. Доповніть свій святковий захід унікальною якісною музикою – замовте виступ зірки в нашому агентстві. Ми організуємо для вас найкращі умови співпраці та прийнятні ціни.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Simona Molinari надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Народилася Симона Молінарі у 1983 році в Неаполі, а дитинство та юність провела у місті Л'Акуїла. Співати почала у ранньому віці, знаходячи натхнення у старих американських мюзиклах. У 16 років захопилася джазовим вокалом та імпровізацією, а в консерваторії здобула класичну музичну освіту. Свою кар'єру розпочала, беручи участь у театральних постановках та мюзиклах.

  Популярність та слава

  Успіх прийшов до співачки після її виступу на знаменитому італійському пісенному фестивалі у місті Сан-Ремо із композицією «Egocentrica» у 2009 році. Незабаром вийшов однойменний альбом, а через рік співачка презентувала наступну роботу — «Croce e delizia». На сьогоднішній день у скарбничці Сімони три сингли та чотири альбоми. Вона лауреат безлічі премій та конкурсів.

  Заходи за участю артистки

  Simona Molinari виступає на найрізноманітніших майданчиках по всьому світу. Це можуть бути як концертні зали, так і клуби. Ми готові організувати виступ Симони у рамках вашого свята. Співачка виконує свої найкращі пісні:

  • La Felicità;
  • Stringimi più forte;
  • Maruzzella;
  • La donna di plastic;
  • Portate gli uomini;
  • Mentimi.

  Виступ Симони Молінарі – це справжнє свято чудової джазової музики, яке наповнює зал неймовірною енергетикою та яскравими емоціями.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Simona Molinari

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Simona Molinari

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Simona Molinari вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Simona Molinari залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Simona Molinari для вашого свята.

Видео Simona Molinari

Як замовити виступ Simona Molinari? Щоб замовити виступ Simona Molinari на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Simona Molinari.

Ми рекомендуємо запрошувати Simona Molinari до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Simona Molinari на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Simona Molinari у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский