Замовити артиста Скрябин

Скрябин Офіційний сайт агента

«Скрябін» — один із найвідоміших українських гуртів. Засновник та фронтмен колективу Андрій Кузьменко — легендарна особистість та талановитий музикант, кумир мільйонів слухачів як в Україні, так і за кордоном. Сьогодні гурт продовжує виступати, виконуючи численні хіти, створені Кузьмою. Ви можете запросити артистів на свій захід у нашому агентстві BnMusic без посередників та переплат.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста группы "Скрябин" надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Початок творчості

  Роком заснування колективу вважають 1989 рік, коли львівські музиканти записали свою першу пісню Feel the Pain. Композиція згодом увійшла до дебютного магнітоальбу «Чуєш біль». Колектив пройшов довгий шлях, експериментуючи зі стилями та музичними напрямками: від пост-панку та техно до альтернативного року та синті-попу. Наприкінці 90-х сформувалося фірмове звучання колективу жанрі поп-рок.

  Пік популярності

  У 2000-х «Скрябін» стає одним із найпопулярніших гуртів в Україні. Музиканти записали майже 20 альбомів, кількадесят кліпів. Пісня «Люди, як кораблі» провела рекордні 39 тижнів у радіочарті топ-40, а композиція «Старі фотографії» зайняла верхню позицію у багатьох хіт-парадах країни.

  Група «Скрябін» сьогодні

  Після трагічної загибелі лідера колектив продовжує гастролювати і радувати своїх шанувальників. Талановитий та самобутній музикант Андрій Кузьменко залишив по собі багату творчу спадщину: мільйони пісень із чудовими глибокими текстами. У сет-лист концерту гурту входять старі хіти та невидані раніше пісні:

  • Танґо;
  • Дихання;
  • Спи собі сама;
  • Сам собі країна;
  • Сонце замість шапки.

  Концерт «Скрябіна» створює дуже теплу, дружню атмосферу на заході: чи то повноцінний концерт для багатотисячної аудиторії, чи то невеличка вечірка на честь святкової сімейної чи корпоративної події.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Скрябин

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на группы "Скрябин"

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна группы "Скрябин" вказана для ознайомлення. Остаточний прайс группы "Скрябин" залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар группы "Скрябин" для вашого свята.

Видео Скрябин

Як замовити виступ группы "Скрябин"? Щоб замовити виступ группы "Скрябин" на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу группы "Скрябин".

Ми рекомендуємо запрошувати группы "Скрябин" до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення группы "Скрябин" на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ группы "Скрябин" у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский