Замовити артиста Соловій Христина

Соловій Христина Офіційний сайт агента

Христина Соловій – популярна українська співачка, яскравий представник сучасної української поп-фолк музики. Власниця ніжного чарівного голосу підкорила серця слухачів виконанням народних пісень у сучасному аранжуванні та власних авторських композицій. Наше агентство співпрацює з артисткою безпосередньо та пропонує вигідні умови букінгу без посередників та за прийнятними цінами.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Соловій Христины надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія та початок творчості

  Христина Соловій народилася у місті Дрогобич на Львівщині 1993 року. Майбутня співачка росла у творчому музичному середовищі, грала на фортепіано, займалася вокалом та виступала у хорі. 2013-го брала участь у проекті «Голос країни», на якому підкорила і глядачів, і членів журі чудовим виконанням народної лемківської пісні.

  Успішна музична кар'єра

  2015 року вийшов перший альбом Христини, в якому представлені українські народні пісні у сучасній інструментальній обробці. До платівки увійшла авторська композиція співачки «Тримай», кліп на яку побив рекорди переглядів на YouTube. Через три роки відбувся реліз ще одного альбому «Любий друг», що складається виключно з авторських пісень Соловій.

  Участь артистки у заходах

  Соловій виступає із сольними концертами, як на великих сценах країни, так і у форматі клубної вечірки. Ніжний голос виконавиці та чудовий репертуар, у якому поєднуються мелодійні фольклорні мотиви та сучасна лірика, стануть чудовим подарунком на будь-якому святі. Сет-лист концерту:

  • Шкідлива звичка;
  • Океан;
  • Під хмарою;
  • Fortepiano;
  • Горе долом;
  • Тиха вода.

  Співачка завжди виступає у супроводі професійних музикантів-інструменталістів, що створює незабутню атмосферу живого концерту.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Соловій Христина

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Соловій Христины

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Соловій Христины вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Соловій Христины залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Соловій Христины для вашого свята.

Видео Соловій Христина

Як замовити виступ Соловій Христины? Щоб замовити виступ Соловій Христины на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Соловій Христины.

Ми рекомендуємо запрошувати Соловій Христины до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Соловій Христины на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Соловій Христины у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский