Замовити артиста Солоха

Солоха Офіційний сайт агента

Солоха – яскрава та епатажна українська співачка. Вона створила новий образ гоголівського персонажа на музичній сцені – гумор, сексуальність та сучасні танцювальні ритми у поєднанні з фольклором. Веселе свято та гарний настрій подарує вам виступ співачки Солохи, а наша агенція із задоволенням візьме на себе усі організаційні питання заходу.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Солохи надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Солоха вперше з'явилася на сцені у 2016 році, і за короткий час встигла зібрати довкола себе цілу армію шанувальників. Автором нового музичного проекту став продюсер Володимир Бебешко. Справжнє ім'я виконавиці – Тереза Балашова, яка раніше виступала під псевдонімом Тереза Франк. Артистка брала участь у конкурсах та фестивалях, працювала ведучою на телебаченні. У новому амплуа співачка дебютувала з кліпом Омана, знятим відомим режисером Оленою Шрамко. На сьогоднішній день у дискографії виконавиці — понад два десятки пісень та яскравих кліпів.

  Заходи за участю артистки

  Солоха бере участь у фестивалях, музичних театральних постановках, телевізійних шоу та знімається у кіно. Вона виступає по всій Україні із сольними концертами, радуючи публіку своїми хітами:

  • Зірка інстаграма;
  • Мамо Я Дурна;
  • Булочка;
  • Степа;
  • Щастя;
  • Любитиму.

  Яскраві та артистичні номери Солохи створюють чудову святкову атмосферу та піднімають настрій. Виступ артистки стане чудовим подарунком на заході на честь приватного чи корпоративного свята, дня міста, сімейних урочистостей.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Солоха

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Солохи

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Солохи вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Солохи залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Солохи для вашого свята.

Видео Солоха

Як замовити виступ Солохи? Щоб замовити виступ Солохи на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Солохи.

Ми рекомендуємо запрошувати Солохи до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Солохи на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Солохи у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский