Замовити артиста Соня Сотник

Соня Сотник Офіційний сайт агента

Соня Сотник – відома радіоведуча, діджей та музикант. Популярність набула, працюючи на Радіо Рокс у ранковому шоу «Камтугеза». Яскрава та харизматична артистка виступає з оригінальною концертною програмою, радуючи публіку своїм талантом, тонкою іронією та щирістю. Ми співпрацюємо зі співачкою та пропонуємо вигідні умови букінгу. Гарантуємо оперативність, якість та прийнятні ціни.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Сони Сотник надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Наталія Сотник, справжнє ім'я співачки, народилася у Львові 1975 року. Отримала диплом журналіста, працювала як діджей і музичний редактор на радіостанціях. Займалася продюсуванням проекту «ТІК» та гурту «Ляпис Трубецькою». Представила публіці свій перший сольний концерт «Сонник 1» у 2011 році. Співачка виконала власні композиції, створені під впливом російського року. Сьогодні Сотник виступає у жанрі, який вона сама визначає як «побутовий» блюз у поєднанні з кабаре. У 2013 році записала альбом «Боже, бережи Королеву!». Платівка складається з двох частин: збірка пісень та аудіоспектакль «Добра душа» за твором Салтикова-Щедріна.

  Заходи за участю артистки

  Соня Сотник виступає на найпрестижніших концертних сценах України, бере участь у фестивалях та співає для шанувальників у клубах, на приватних та корпоративних святах. Сет-лист концерту:

  • П'ятий розмір;
  • Василь;
  • Кохання має бути;
  • Різна;
  • П'ять пісень.

  Виступ Соні Сотник – це оригінальне театралізоване шоу у стилі кабарі, де поряд із живою музикою звучать вірші, літературні мініатюри. Подання насичене імпровізацією, візуальними образами та яскравими костюмами.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Соня Сотник

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Сони Сотник

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Сони Сотник вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Сони Сотник залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Сони Сотник для вашого свята.

Видео Соня Сотник

Як замовити виступ Сони Сотник? Щоб замовити виступ Сони Сотник на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Сони Сотник.

Ми рекомендуємо запрошувати Сони Сотник до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Сони Сотник на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Сони Сотник у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский