Замовити артиста Стас Шуринс

Стас Шуринс Офіційний сайт агента

Стас Шурінс — талановитий український та латвійський співак, автор пісень. Чудовий голос, професіоналізм та унікальна манера виконання дозволили музикантові стати одним із найпопулярніших та найзатребуваніших артистів в українському шоу-бізнесі. Ми співпрацюємо з виконавцем безпосередньо, що дозволяє нам запропонувати найвигідніші умови організації та проведення заходів за участю зірки.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Стаса Шуринса надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Стас Шурінс народився в Латвії 1990 року. З дитинства виявив неабиякі музичні здібності: мав прекрасний голос і абсолютний слух. Навчався у музичній школі, і займався додатково вокалом із професійними педагогами. Першим успіхом юного музиканта стала перемога у конкурсі «Відкриваємо таланти». У 2009 році блискуче виявив себе у проекті «Фабрика Зірок», виборовши перше місце. Він уперше представив глядачам свої оригінальні авторські пісні «Дощ» та «Будь собою».

  Пік популярності

  Перемога у престижному шоу дозволила Стасу розпочати успішну кар'єру у шоу-бізнесі. Його пісні звучать радіо, а відеокліпи з'являються на музичних телеканалах. Шурінс записав два альбоми «Раунд 1» та «Природний відбір», близько десятка синглів та кліпів. У 2019 році артист представив композицію You Can Be, яка увійде до нового альбому.

  Заходи за участю артиста

  Стас Шурінс виступає на численних концертних майданчиках країни, клубах, приватних та корпоративних вечірках. Стиль і репертуар співака впишеться в захід будь-якого формату та масштабу, порадує публіку різного віку та соціальних груп. Сет-лист концерту:

  • Поки що ти зі мною;
  • Береги;
  • Небо-кров;
  • Водоспад часу;
  • Перемагай.

  Концерт Стаса Шурінса – це завжди живий якісний звук європейського рівня, яскраві та ефектні номери, щире та відкрите спілкування з глядачами.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Стас Шуринс

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Стаса Шуринса

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Стаса Шуринса вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Стаса Шуринса залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Стаса Шуринса для вашого свята.

Видео Стас Шуринс

Як замовити виступ Стаса Шуринса? Щоб замовити виступ Стаса Шуринса на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Стаса Шуринса.

Ми рекомендуємо запрошувати Стаса Шуринса до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Стаса Шуринса на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Стаса Шуринса у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский