Замовити артиста Stephen Ridley

Stephen Ridley Офіційний сайт агента

Уродженець Південного Йоркширу Stephen Ridley ще у віці шести років почав розвивати свій музичний талант. Спочатку вуличний музикант зараз є зіркою світового рівня. Промінявши кар'єру та роботу в банку на музику, він став відомим артистом. Ми із задоволенням організуємо його виступ на будь-якому заході.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Stephen Ridley надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія

  З раннього віку батьки Стівена почали помічати здібності хлопчика. У дитинстві йому подарували маленьке піаніно, яке він не випускав із рук. І досі він проводить цілі дні, граючи улюбленими клавішами. Не дивлячись на здобуту ним фундаментальну економічну освіту, Стівен тепер чудовий музикант. Він закинув колишню роботу та почав створювати власний альбом. На його створення Стівен витратив лише місяць. "Butterfly In A Hurricane" – його перший і досить успішний альбом. Він працює у таких жанрах як: джаз, блюз, ритм-н-блюз. Змішуючи кілька різних стилів, у нього виходить дуже надихаюча та чарівна музика. Критики просто ненавидять Стівена, адже в одній людині вміщується не лише харизма, талант, індивідуальність, а й краса із прекрасною фігурою. Це помітили і глянцеві журнали, багато популярних компаній запрошували його на зйомки та інтерв'ю. Шанувальники неймовірно люблять його і завдяки їм все більше людей починають слухати музику і захоплюватися нею. Зараз Стівен Рідлі збирає величезні майданчики слухачів. Він об'їхав 60 країн зі своїм шоу, але досі продовжує виступати і на вулицях. Також його музика займає високі місця на музичних платформах.

  Популярні композиції

  1. Lovers 2 Lovers
  2. I Know you care
  3. Hold on
  4. Bad Bad Girl
  5. Love you all
 • Порядок оплати

  Порядок оплати Stephen Ridley

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Stephen Ridley

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Stephen Ridley вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Stephen Ridley залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Stephen Ridley для вашого свята.

Видео Stephen Ridley

Як замовити виступ Stephen Ridley? Щоб замовити виступ Stephen Ridley на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Stephen Ridley.

Ми рекомендуємо запрошувати Stephen Ridley до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Stephen Ridley на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Stephen Ridley у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский