Замовити артиста The Offspring

The Offspring Офіційний сайт агента

Якщо ви хоча б трохи знаєтеся на рок-музиці, то ви напевно чули про панк-рок гурту The Offspring, який успішно існує вже понад тридцять років. З нашою допомогою Офспрінг можуть стати ексклюзивними гостями на вашому приватному святі!

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста The Offspring надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія The Offspring

  Гурт The Offspring був заснований у 1984-му році. У ті часи колектив являв собою кількох молодих, шалено закоханих у рок музикантів, які не мали жодних зв'язків. Їхні ранні альбоми були дуже цікаві та своєрідні, проте широкого визнання у публіки вони не знайшли. Проте хлопці не здавалися. У 1994-му році група записала альбом під назвою «Smash», який став одним із найуспішніших за всю їхню кар'єру. Всесвітньо відомими хітами стали треки Self Esteem, Come Out and Play, Gotta Get Away. Після виходу цього альбому Офспрінг гастролювали два роки, назавжди закріпивши статус музикантів світового рівня.

  Подальша біографія The Offspring

  Далі пішли платівки Ixnay on the Hombre, Americana, Conspiracy of One, завдяки яким музиканти не залишилися артистами 20-го століття, а успішно поширили свою популярність і на вік 21-ий. Сингли "Want You Bad", "Original Prankster", "Defy You", "Million Miles Away" та багато інших стали справжньою класикою рок-музики. 2003-го року Офспрінг випустили альбом «Splinter», а 2005-го, як і належить усім маститим виконавцям, «Greatest Hits». Багато поп-гуртів могли б завершити на цьому свою кар'єру, проте Офспрінг з того часу записали ще кілька успішних платівок, і зупинятися на цьому вони не збираються. Ми, на правах офіційних агентів The Offspring, хочемо зробити вам ексклюзивну пропозицію: за нашою допомогою ви можете замовити артистів на своє свято будь-якого плану (корпоратив, весілля чи ювілей). У нас є прямі контакти The Offspring та ексклюзивна домовленість про співпрацю з виконавцями, завдяки чому ми дійсно можемо організувати їхній букінг та приїзд, причому за найбільш привабливою ціною для замовника.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати The Offspring

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на The Offspring

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна The Offspring вказана для ознайомлення. Остаточний прайс The Offspring залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар The Offspring для вашого свята.

Видео The Offspring

Як замовити виступ The Offspring? Щоб замовити виступ The Offspring на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу The Offspring.

Ми рекомендуємо запрошувати The Offspring до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення The Offspring на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ The Offspring у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский