Замовити артиста Tina Arena

Tina Arena Офіційний сайт агента

Австралійська виконавиця Tina Arena має чудове співоче сопрано, чудово грає на фортепіано, будучи також музикантом. І якщо ви бажаєте замовити співачку Tina Arena на корпоратив, то зробили правильний вибір, адже ця виконавиця порадує вас та ваших гостей якісним виступом!

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Tina Arena надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія Tina Arena

  Популярна співачка Tina Arena народилася в Австралії, а виступати вона розпочала в середині 70-х років минулого століття у юному віці. Тіна чудово співає, працюючи в жанрах соул, поп та R&B, грає на фортепіано, поєднуючи співочу діяльність з роботою продюсера та актриси. Тіна є лауреатом престижної музичної премії ALMA. У виконавиці записано понад 10 альбомів, її найкращими синглами шанувальники називають такі композиції: • I Want to Love You; • "Italian Love Song"; • "Tu es toujours là"; • "Soul Mate". Насолоджуйтесь чудовим голосом прекрасної виконавиці, запросивши співачку Tina Arena на захід або корпоратив прямо зараз.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Tina Arena

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Tina Arena

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Tina Arena вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Tina Arena залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Tina Arena для вашого свята.

Видео Tina Arena

Як замовити виступ Tina Arena? Щоб замовити виступ Tina Arena на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Tina Arena.

Ми рекомендуємо запрошувати Tina Arena до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Tina Arena на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Tina Arena у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский