Замовити артиста Tina Turner tribute

Tina Turner tribute Офіційний сайт агента

Coco Fletcher представляє безпрецедентне триб'ют-шоу Tina Turner! Феєричний захід, якому немає рівних у всьому світі! Жанр – піп, соул, рок, рок-н-рол. Зробіть зі своєї урочистості справжнє супер-шоу! Наше агентство допоможе запросити Coco Fletcher із триб'ют програмою Тіни Тернер на будь-який захід без переплат та посередників!

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Tina Turner tribute надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Anna Mae Bullock, відома у всьому світі як Тіна Тернер – королева рок-н-ролу. Легендарна співачка розпочала свою творчу діяльність понад 60 років тому. Її пісні миттєво займали перші рядки найкращих хіт-парадів. За свою діяльність легенда здобула 8 премій Греммі. Золотими альбомами з 20 були визнані: "Private Dancer", "Foreign Affair", "Tina Turns the Country On!". На сьогодні хіти звучать знову. Нове життя їм подарувала Coco Fletcher. Ця триб'ют співачка була визнана найкращою серед інших артистів, які намагалися переспівати композиції зірки. Унікальна програма на честь королеви представлена на найкращих концертних майданчиках світу. Співачка дуже затребувана, але незважаючи на свою зайнятість, знаходить час виступити на таких заходах, як:

  • дні народження;
  • вечірки;
  • фестивалі;
  • весілля;
  • ювілеї;
  • корпоративи.

  Кожен виступ – унікальне феєричне шоу, де шанувальники знову зустрічаються зі своїм кумиром. На концертах співачка завжди входить до зали для спілкування з глядачами. У програму включені найкращі хіти:

  • When I Was Young;
  • One of The Living;
  • Private Dancer;
  • Overnight Sensation;
  • Dancing In My Dreams;
  • You Got What I'm Gonna Get;
  • Go Ahead.
 • Порядок оплати

  Порядок оплати Tina Turner tribute

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Tina Turner tribute

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Tina Turner tribute вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Tina Turner tribute залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Tina Turner tribute для вашого свята.

Видео Tina Turner tribute

Як замовити виступ Tina Turner tribute? Щоб замовити виступ Tina Turner tribute на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Tina Turner tribute.

Ми рекомендуємо запрошувати Tina Turner tribute до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Tina Turner tribute на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Tina Turner tribute у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский