Замовити артиста Тоня Матвиенко

Тоня Матвиенко Офіційний сайт агента

Тоня Матвієнко – відома українська співачка. Ніжний та чуттєвий голос, артистизм та душевне виконання пісень зробили її улюбленицею публіки та бажаною гостею на різних заходах. Ми працюємо з агентом артистки безпосередньо і можемо надати вам можливість запросити зірку на свято на найвигідніших умовах.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста ТонИ Матвиенко надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Антоніна народилася 1981 року в Києві. Вона росла у творчій родині уславленої української артистки Ніни Матвієнко. Мама майбутньої співачки мала величезний вплив на музичні уподобання доньки та її подальшу кар'єру. Тоня здобула музичну освіту за спеціальністю «народний вокал», виступала з камерним ансамблем «Київська камерата», брала участь у вокальних конкурсах. Вона випустила кілька десятків синглів та кліпів, виступала із спільною концертною програмою з Арсеном Мірзояном та співпрацювала з DJ Tapolsky & VovKING. Співачка брала участь у популярному телепроекті "Голос", дійшовши до етапу фінальних ефірів.

  Участь у заходах

  Тоня Матвієнко виступає із сольною програмою та бере участь у збірних концертах, приурочених до державних та професійних свят. У репертуарі виконавиці — народні пісні та композиції сучасних авторів:

  • Подаруй любов;
  • Коханий;
  • Ой, летіли дикі гуси;
  • Сизокрилій голубенько;
  • Квітка душа;
  • Хто я тобі.

  Неймовірно гарний голос співачки та душевні пісні прикрасять будь-який захід: день народження, весільне чи ювілейне свято, корпоративи та творчі вечори.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Тоня Матвиенко

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на ТонИ Матвиенко

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна ТонИ Матвиенко вказана для ознайомлення. Остаточний прайс ТонИ Матвиенко залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар ТонИ Матвиенко для вашого свята.

Видео Тоня Матвиенко

Як замовити виступ ТонИ Матвиенко? Щоб замовити виступ ТонИ Матвиенко на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу ТонИ Матвиенко.

Ми рекомендуємо запрошувати ТонИ Матвиенко до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення ТонИ Матвиенко на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ ТонИ Матвиенко у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский