Замовити артиста Umberto Tozzi

Umberto Tozzi Офіційний сайт агента

Umberto Tozzi – це не простий італієць, і не зірка-одноденка. Співак – музичний алмаз рідкісного огранювання, чия творчість викликає захоплення та бурхливі оплески ось уже чотири десятиліття. Умберто Тоцці – це невтомний романтик та сильний вокаліст.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Umberto Tozzi надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Umberto Tozzi: біографія та початок зоряного шляху

  Кар'єра юного туринця починається в 16 років, коли Umberto Tozzi стає учасником маловідомого гурту «Off Sound», що виступав на околицях Туріна. Бенд став плацдармом, який допоміг артисту зустріти у Мілані легендарного Адріано Паппалардо. Разом вони створюють новий дует, а через деякий час у 22-річному віці юного композитора вже пестять перші промінчики слави. Його пісня Un corpo, un'anima стає проривом в Італії. Але найвідоміша пісня Umberto Tozzi вийшла 1977 року. Ti amo не залишала вершин італійських хіт-парадів 7 місяців, сингл підкорив Європу і став популярним у всьому світі. З цим хітом Umberto Tozzi запрошують на фестивалі, один із яких – «Festivalbar 1977» він блискуче виграє. Трохи згодом виходить наступний хіт італійського генія – пісня Gloria. Потрапивши на Євробачення, Умберто Тоцці залишає інших вокалістів позаду, посівши на конкурсі 3 місце. Говорячи про Umberto Tozzi, варто згадати про його співпрацю з Монікою Белуччі. Разом із чарівною актрисою співак записав кавер на пісню Ti amo, яка стала саундтреком до фільму «Астерікс та Обелікс: місія Клеопатра». Запросивши Umberto Tozzi на корпоратив, весілля чи сімейне свято, ви почуєте:

  • Ti Amo,
  • Gente Di Mare,
  • Tu
  • Gloria
  • Stella Stai
  • Gli Altri Siamo Noi

  Бажаючим почути легендарного італійця Умберто Тоцці, офіційний менеджер запропонує вибрати будь-які інші пісні з репертуару артиста.

  Чому агентство BnMusic – найкращий організатор виступу Умберто Тоцці?

  1. Співпраця з BnMusic – це жодних переплат та десятків посередників.
  2. Допомога у виконанні райдера, організації перельоту та бронювання готелю.
  3. Простота та оперативність замовлення артистів.
  4. Можливість регулярної консультації із нашими менеджерами.
 • Порядок оплати

  Порядок оплати Umberto Tozzi

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Umberto Tozzi

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Umberto Tozzi вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Umberto Tozzi залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Umberto Tozzi для вашого свята.

Видео Umberto Tozzi

Як замовити виступ Umberto Tozzi? Щоб замовити виступ Umberto Tozzi на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Umberto Tozzi.

Ми рекомендуємо запрошувати Umberto Tozzi до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Umberto Tozzi на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Umberto Tozzi у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский