Замовити артиста Vanessa Paradis

Vanessa Paradis Офіційний сайт агента

Голос французької співачки Vanessa Paradis зачаровує, її творчість багатогранна, а зовнішність дозволяє Ванессе протягом довгих років бути однією з найпривабливіших жінок у світі. Її популярність зростає рік у рік, а шанувальники з різних куточків світу просто мрію про те, щоб замовити організацію концерту зі співачкою Ванесса Параді на корпоратив, весілля та інші заходи.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Vanessa Paradis надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія Vanessa Paradis

  Ванесса народилася у звичайній сім'ї і з дитинства займалася творчістю. Світ дізнався про неї після того, як сингл виконавиці Joe le taxi піднявся на вершини французьких і британських чартів. Після цього були зйомки в кіно, здобуття премії Сезар і запис першого альбому M&J, а також шлюб з Джонні Деппом. Сьогодні у Ванесси записано 11 альбомів, а її фільмографія налічує 22 фільми та сингли для мультфільмів та кінострічок:

  • "La Seine Cabaret";
  • "Il ya";
  • "L'Incendie";
  • "Lonely Rainbows".

  Популярна співачка Vanessa Paradis, що працює в різних музичних жанрах, поєднує в собі чудові вокальні дані, шикарну фігуру та чудовий зовнішній вигляд. Ви прямо зараз маєте можливість запросити чудову співачку Vanessa Paradis на захід, щоб надати йому шарму та забезпечити чудову концертну програму!

  Як замовити співачку Vanessa Paradis на корпоратив?

  Якщо ви хочете дізнатися, скільки коштує співачка Ванесса Параді на корпоратив або запросити її, то зв'яжіться з нашим менеджером будь-яким зручним способом. Ми перевіримо вільні дати у графіку співачки та дамо відповіді на будь-які питання щодо проведення концерту!

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Vanessa Paradis

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Vanessa Paradis

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Vanessa Paradis вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Vanessa Paradis залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Vanessa Paradis для вашого свята.

Видео Vanessa Paradis

Як замовити виступ Vanessa Paradis? Щоб замовити виступ Vanessa Paradis на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Vanessa Paradis.

Ми рекомендуємо запрошувати Vanessa Paradis до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Vanessa Paradis на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Vanessa Paradis у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский