Замовити артиста Violante Placido

Violante Placido Офіційний сайт агента

У парі знаменитих артистів з італійського міста народилася дівчинка, яка також стала популярною актрисою та співачкою. Марія Віоланте Плачідо з дитинства знаходилася в артистичному середовищі і багато знань отримала від батьків та їхніх друзів. Насправді вона сама обрала та розвиває шлях співачки, хоча її виконання ролей у фільмах торкнулося душі багатьох людей. Для своїх пісень вона вибирає італійську або англійську мову. Замовляйте концерт виконавця через наш сайт без переплат.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Violante Placido надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Батьки почали залучати Віоланте у свій світ із дитячих років, даючи можливість виконувати дитячі ролі в епізодах, одній або разом із батьком. Потім настала черга для більших ролей, які дівчина почала грати вже у 17 років. Першим став фільм «Чотири браві дівчата». Він вийшов на екрани у 1993 році і одразу ж отримав бурхливий успіх. Після низки великих та бездоганно зіграних ролей її запросили на головну роль у 2001 році. У результаті фільмографія співачки включає 32 картини, серед яких є найвідоміші у всьому світі. А ось співати вона почала набагато пізніше. Хоча Марія Віоланта активно працює над розвитком співочої кар'єри, поки що має лише 2 студійні альбоми. Натомість дівчина написала багато цікавих синглів. Почути її творчість можна за псевдонімом Viola. Вона із задоволенням виступає по всьому світу на міських концертах та приватних вечірках, заходах іншого формату.

  Популярні композиції:

  1. We Will Save The Show.
  2. Systematic Rules.
  3. До того ж.
  4. A Zero.
  5. Always Late.
 • Порядок оплати

  Порядок оплати Violante Placido

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Violante Placido

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Violante Placido вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Violante Placido залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Violante Placido для вашого свята.

Видео Violante Placido

Як замовити виступ Violante Placido? Щоб замовити виступ Violante Placido на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Violante Placido.

Ми рекомендуємо запрошувати Violante Placido до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Violante Placido на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Violante Placido у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский