Замовити артиста Whitney Houston tribute

Whitney Houston tribute Офіційний сайт агента

Coco Fletcher – сучасна триб'ют співачка, яка подарувала нове життя легендарним творам Whitney Houston. Жанр – піп, соул, ритм-н-блюз. Зробіть зі свого свята незабутнє шоу! Наше агентство допоможе запросити артистку на будь-який захід без переплат та посередників!

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Whitney Houston tribute надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Уітні Х'юстон (повне ім'я Whitney Elizabeth Houston) розпочала кар'єру співачки у 1977 році. Перший альбом Whitney Houston став популярним тільки після виходу другої платівки Someone for Me, куди увійшла одна з найвідоміших пісень You Give Good Love. Співачка була визнана найуспішнішою та має величезну кількість престижних премій, за що була внесена до книги рекордів Гіннесса. Усього було видано 7 альбомів. Також зірка знялася в багатьох фільмах (The Bodyguard, The Preacher's Wife, Waiting to Exhale та інших). Нове життя хітам суперзірки подарувала Coco Fletcher. Ця триб'ют співачка була визнана найкращою серед тих, хто намагався переспівати композиції зірки. Шоу програма на честь Вітні Х'юстон представлена на найкращих концертних майданчиках світу. Артистка дуже затребувана, але попри свою зайнятість знаходить час виступити на таких заходах, як:

  • дні народження;
  • вечірки;
  • фестивалі;
  • весілля;
  • ювілеї;
  • корпоративи.

  Кожен виступ – справжнє шоу, де шанувальники знову зустрічаються зі своїм кумиром. На концертах співачка завжди входить до зали для спілкування з глядачами. У програму входять найкращі хіти:

  • Didn't we almost have It all;
  • Love is a contact sport;
  • If I told you that;
  • So emotional;
  • How will i know.
 • Порядок оплати

  Порядок оплати Whitney Houston tribute

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Whitney Houston tribute

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Whitney Houston tribute вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Whitney Houston tribute залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Whitney Houston tribute для вашого свята.

Видео Whitney Houston tribute

Як замовити виступ Whitney Houston tribute? Щоб замовити виступ Whitney Houston tribute на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Whitney Houston tribute.

Ми рекомендуємо запрошувати Whitney Houston tribute до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Whitney Houston tribute на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Whitney Houston tribute у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский