Замовити артиста Юрий Ковальчук

Юрий Ковальчук Офіційний сайт агента

Юрій Ковальчук – український оперний співак, виконавець у жанрі рок та поп-музики. Уславився завдяки телевізійному проекту «Голос Країні», в якому він яскраво та впевнено заявив про себе. Наше агентство готове запропонувати найкращі умови букінгу та якісну організацію концерту артиста.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Юрия Ковальчука надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Про біографію співака відомо небагато. Ковальчук був студентом естрадно-циркового училища та Музичної Академії ім. П.І. Чайковського, здобувши дві музичні освіти. Юрій – оперний співак та естрадний виконавець, музичний педагог. Разом із Тетяною Ліберман, майбутньою зіркою української естради Тіною Кароль, грав головну роль у музичній постановці «Екватор». Пізніше співак поїхав працювати до Німеччини, де був добре прийнятий публікою, багато виступав та викладав. Юрій працював у провідних цирках Франції та Німеччини, брав участь у фестивалях «Солом'янський вернісаж», «KIEV NIGHT». 2015 року успішно виступив у шоу талантів «Голос Країні».

  Участь у заходах

  Юрій Ковальчук виступає на масштабних заходах, фестивалях, бере участь у творчих проектах та шоу. На своїх концертах виконує оперні партії та перевірені часом світові хіти:

  • Caruso;
  • Якими молодими ми були;
  • Десь далеко;
  • Я піду в далекі гори;
  • My Way;
  • Материнська любов;
  • Свічка горіла.

  Живе виконання пісень різних виконавців від Френка Сінатри до «Scorpions» дозволяє насолодитися прекрасним, сильним і добре поставленим чоловічим вокалом. Це чудовий вибір для суворого і солідного заходу, корпоративу чи творчого вечора.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Юрий Ковальчук

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Юрия Ковальчука

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Юрия Ковальчука вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Юрия Ковальчука залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Юрия Ковальчука для вашого свята.

Видео Юрий Ковальчук

Як замовити виступ Юрия Ковальчука? Щоб замовити виступ Юрия Ковальчука на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Юрия Ковальчука.

Ми рекомендуємо запрошувати Юрия Ковальчука до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Юрия Ковальчука на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Юрия Ковальчука у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский