Замовити артиста 21 Savage

21 Savage Офіційний сайт агента

21 Savage – відомий американський виконавець, який працює в жанрах хіп-хоп та треп. Через наше букінг-агентство ви можете запросити 21 Savage на захід, щоб порадувати і себе, і гостей класною музикою.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста 21 Savage надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія співака 21

  Виконавець народився у Домініці у багатодітній сім'ї, головою якої була мати. У молодої людини 4 брати і 6 сестер. Дитинство співака було непросте, адже з юних років він став на злочинний шлях. Смерть брата та друга, які загинули у різний час у перестрілці, допомогли виконавцю переосмислити життя, після чого він присвятив себе музиці. Сьогодні у виконавця записано кілька альбомів, до яких увійшли сингли "Bank Account", "Nothin New", "Oh Ok" та інші, відеокліпи виконавця набирають мільйони переглядів. Через наш офіційний сайт агента 21 Savage ви можете замовити організацію концерту цього популярного співака, музика якого добре доповнить будь-який захід.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати 21 Savage

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на 21 Savage

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна 21 Savage вказана для ознайомлення. Остаточний прайс 21 Savage залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар 21 Savage для вашого свята.

Видео 21 Savage

Як замовити виступ 21 Savage? Щоб замовити виступ 21 Savage на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу 21 Savage.

Ми рекомендуємо запрошувати 21 Savage до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення 21 Savage на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ 21 Savage у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский