Замовити артиста A-HA

A-HA Офіційний сайт агента

A-HA – це група, яка не потребує представлення: не одне покоління виросло на золотих хітах цього колективу. Ми даруємо вам можливість зробити музикантів гурту почесними гостями свята!

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста A-HA надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія A-HA

  Майбутні учасники колективу – Магне Фурухольмен, Пол Воктор-Савой та Мортен Харкет – виросли у не надто примітних сім'ях, і надії на світле майбутнє їм дарував лише їхній незрівнянний музичний талант. На щастя для всіх шанувальників поп-музики, зірки склалися так, що цим трьом вдалося зустрітися. Виявивши схожість своїх музичних уподобань, молоді виконавці вирішили заснувати власний колектив. Так 1982-го року в Осло народилася одна з найкультовіших груп як 20-го, так і 21-го століть.

  Культові пісні A-HA у живому виконанні музикантів гурту

  Ця група стала однією з найуспішніших і найвідоміших серед усіх музичних колективів, які колись були засновані в Норвегії. Основний жанр композицій колективу – це електропоп. Як і належить скандинавам, учасники гурту привнесли до цього музичного стилю деяку графічність та скандинавську холодність, створивши свою неповторну і ні на що не схожу стилістику. Колектив розпадався і возз'єднувався, вирушав у гастролі та записував платівки, і існує досі. Загалом за час свого існування артисти продали понад 80 мільйонів екземплярів своїх платівок і перетворилися на живі легенди світової поп-музики. Ми пропонуємо вам запросити представників культового колективу до себе на свято будь-якого плану: на весілля, банкет, Новий рік, корпоратив чи ювілей. Прямі контакти A-HA дозволяють нам бути впевненими в тому, що у призначений день та годину музиканти дійсно з'являться на вашій вечірці і перетворять її на незабутню подію для всіх, кому пощастило опинитися серед її гостей. Крім цього, з нашою допомогою ви можете замовити на свято A-HA за найрозумнішими розцінками, оскільки ми працюємо без посередників і не витрачаємо на них зайві гроші.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати A-HA

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на A-HA

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна A-HA вказана для ознайомлення. Остаточний прайс A-HA залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар A-HA для вашого свята.

Як замовити виступ A-HA? Щоб замовити виступ A-HA на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу A-HA.

Ми рекомендуємо запрошувати A-HA до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення A-HA на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ A-HA у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский