Замовити артиста Adele

Adele Офіційний сайт агента

Adele всього не більше 30, а її ім'я вже знайоме усьому світу. І не просто знайомо, Адель запрошують на найпопулярніші американські та англійські фестивалі, конкурси, концерти. Вона – ідол 21 століття, а її вокал – справжнє відкриття для продюсерів.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Adele надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Адель: біографія та несподівана поява на світовій сцені

  Співачка Адель, біографія якої розпочинається з травня 1988 року, стала справжнім британським відкриттям. Історія дівчини, яка ще 2008 року важила понад 100 кг, стала неймовірною голлівудською казкою. Виростаючи у неповній сім'ї, молода Adele Laurie Blue Adkins демонструвала сильні вокальні дані. З юнацтва мати підтримувала Аdele, біографія юної виконавиці продовжується в Лондонській школі виконавського мистецтва. Але біографія Адель російською рідко згадує факт, що популярність співачки почала набирати обертів саме за допомогою інтернету. Родичі Аdele, біографія, особисте життя якої нерозривно пов'язані з її друзями, змусили дівчину викласти кілька демо-версій своїх пісень на інтернет-ресурсі. Завдяки друзям записи молодої співачки поширилися і досягли вух продюсерів, які запропонували виконавиці підписати контракт. Hometown Glory – перший сингл Адель, офіційний сайт співачки перевидував кілька разів через неймовірний попит. Композиція Chasing Pavements посіла друге місце у британському хіт-параді, а перший альбом «19» став справжнім феноменом. У це не могла повірити сама Адель, біографія, особисте життя якої не завжди складалося вдало, але її дебютний альбом миттєво став платиновим і розійшовся тиражем 500 тис. екземплярів. Коротка біографія Адель містить інформацію, що сьогодні кількість продажів «19» становить 7 млн копій. Багато хто мріє про Греммі десятиліттями, але вже після першого альбому Аdele офіційний сайт тур-менеджера опублікував фотографію артистки з двома статуетками Греммі – за найкращий вокал і як найкращого нового артиста. У артистки навіть є Оскар за пісню Skyfall, а статуетки Греммі вже не розміщуються на полиці – їх співачка більше десяти. Приголомшливий вокал та неординарний голос – все це співачка Аdele, біографія якої містить інформацію про 104 нагороди виконавчі. З огляду на популярність Адель вартість запрошення артистки на весілля або на банкет збільшувалася в геометричній прогресії.

  Якщо ви вирішите замовити Adele на свято або на Новий рік, то почуєте хіти, які не сходять з вуст усього світу:

  Skyfall Rolling in Deep Someone Like You Set the fire in the rain Hello Chasing Pavements Hometown Glory

  Чому вам варто Адель замовити за допомогою агенції BnMusic?

  1. Живе виконання улюблених пісень – що може бути краще для ювілею чи творчого вечора, що запам'ятовується? 2. Будучи шанувальником Аdele, гонорар артистки та відсутність посередників при букінгу не змусять вас передумати організувати виступ найяскравішої співачки сучасності. 3. Адель замовити на свято означає побачити на своєму заході одного з найталановитіших та найщиріших виконавців нашого часу.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Adele

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Adele

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Adele вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Adele залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Adele для вашого свята.

Видео Adele

Як замовити виступ Adele? Щоб замовити виступ Adele на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Adele.

Ми рекомендуємо запрошувати Adele до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Adele на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Adele у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский