Замовити артиста Adeva

Adeva Офіційний сайт агента

Adeva (Адева) – американська співачка. Основні жанри музики, які виконує артистка – house/R&B. Замовте концерт виконавиці на свято, надіславши заявку нашій агенції. Співробітники BnMusic готові допомогти вам уникнути переплат, звернення до посередників.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Adeva надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Творчий шлях

  Adeva, також відома як Патрісія Деніелс, розпочала сольну кар'єру з 1988 року, випустивши хіт "In And Out Of My Life". Декілька років до цього дівчина була учасницею, пізніше – художнім керівником церковного хору. Тільки-но почавши займатися сольним проектом, Патрісія встигла стати частиною лейблу Cooltempo, випустила дебютний альбом «Adeva!».

  Розквіт кар'єри

  Дебютна платівка стала платиновою, пісні з неї – зайняли рядки чартів Німеччини, Великобританії та Австралії. Було продано близько трьохсот тисяч копій альбому. Слухачам особливо сподобалися пісні:

  • "Warning"
  • "I Thank You"
  • "Respect"

  Співачка співпрацювала з Френкі Наклсом, активно виступала на сцені. На жаль, останні два альбоми (New Direction, Love or Lust?) виявилися непопулярними серед фанатів Adeva.

  Специфіка виконавця

  R&B – яскравий жанр, що ідеально підходить для запальних танців. Патрісія активна на виступах, дівчина контактує з глядачами, поводиться відкрито. Живий виступ Adeva гармонійно впишеться у ретро-вечірку, церемонію відкриття бару, клубу, ресторану. Жіночий вокал доречно виглядає на ювілеї, дні народження. Замовте концерт Патрісії, зв'язавшись із консультантом BnMusic. Наш співробітник дасть детальну інформацію про особливості райдера, вартість послуги.

  • "Beautiful Love"
  • · "Respect"
  • "Ring My Bell"
  • "Warning!"
  • "In and Out of My Life"
 • Порядок оплати

  Порядок оплати Adeva

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Adeva

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Adeva вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Adeva залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Adeva для вашого свята.

Видео Adeva

Як замовити виступ Adeva? Щоб замовити виступ Adeva на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Adeva.

Ми рекомендуємо запрошувати Adeva до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Adeva на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Adeva у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский