Замовити артиста Ariana Grande

Ariana Grande Офіційний сайт агента

Юна американська співачка Аріана Гранде дуже талановита, адже вона поєднує сольну кар’єру з роботою актриси, фотомоделі та автора пісень. І ви можете замовити на свято Аріану Гранде, щоб насолодитися її голосом та високою якістю виступу.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Ariana Grande надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія Ariana Grande

  Біографія Аріани Гранде

  Ariana Grande народилася в Америці в сім’ї бізнесмена та його дружини, яка на той час обіймала посаду виконавчого директора у великій компанії. З раннього віку виконавиця займалася творчістю, беручи участь у мюзиклах, а після 13 років задумалася про запис власного альбому. Перший альбом виконавиця випустила у 2013 році, присвятивши його створенню 3 роки. Сьогодні у неї записано вже 3 студійні альбоми і безліч чудових синглів у стилі R&B:

  • “Problem”;
  • “Somewhere Over The Rainbow”;
  • “They Don’t Know”;
  • “Popular Song”.

  Також у виконавиці записано понад 10 відеокліпів, а її музичні композиції неодноразово посідали перші позиції у рядках європейських та американських музичних чартів. Виконавиця відрізняється приємним голосом та чудовими зовнішніми даними, тому якщо ви запросите Аріану Гранде на захід, то подаруйте гостям безліч яскравих вражень.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Ariana Grande

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Ariana Grande

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Ariana Grande вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Ariana Grande залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Ariana Grande для вашого свята.

Видео Ariana Grande

Як замовити виступ Ariana Grande? Щоб замовити виступ Ariana Grande на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Ariana Grande.

Ми рекомендуємо запрошувати Ariana Grande до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Ariana Grande на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Ariana Grande у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский