Замовити артиста A$AP Rocky

A$AP Rocky Офіційний сайт агента

Asap Rocky – американський музикант. Це один із найвідоміших представників угруповання «A$AP Mob». Ракім Майєрс із тих, кому некомфортно в рамках одного жанру. Він різноплановий артист, якому не чужі експерименти. Тому не дивуйтеся, якщо знайдете в його дискографії пісні, які скоріше стосуються поп-музики.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста A$AP Rocky надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія

  Дитинство майбутнього музиканта було не дуже веселим. Його батька ув'язнили за продаж наркотиків, а брата вбили на порозі будинку. Ракім вирішив виплескувати емоції, що його переповнюють, через музику. Першу популярність артист отримав у 2011 році, коли його пісня «Peso» потрапила до ротації радіостанції. Після випуску кліпу на цей трек він став співпрацювати з RCA Records та Polo Grounds Music. З того часу кар'єра артиста пішла вгору. Тепер на його рахунку 3 студійні альбоми. Він випускає безліч колаборацій із музикантами вищого ешелону. Під час його гастролей концертні майданчики завжди забиті під зав'язку. Не останню роль у цьому відіграла величезна кількість хітів у артиста: "Hella Hoes", "Everyday", "Fucking problems" та інші.

  Перелік заходів

  Хіп-хоп виконавець виступає на різних заходах. Це можуть бути і великі реп-фестивалі, і невеликі вечірки на честь свят. Його можна часто зустріти у клубах та на корпоративах.

  Переваги виступів:

  • Раким дуже позитивний, спілкування з ним надихає багато слухачів.
  • На концертах буде комфортно любителям і похмурих, і веселих пісень.
  • Виконавець активно взаємодіє із шанувальниками.
  • Asap Rocky здатний розкачати будь-який майданчик незалежно від його розмірів.
 • Порядок оплати

  Порядок оплати A$AP Rocky

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на A$AP Rocky

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна A$AP Rocky вказана для ознайомлення. Остаточний прайс A$AP Rocky залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар A$AP Rocky для вашого свята.

Видео A$AP Rocky

Песни A$AP Rocky

Як замовити виступ A$AP Rocky? Щоб замовити виступ A$AP Rocky на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу A$AP Rocky.

Ми рекомендуємо запрошувати A$AP Rocky до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення A$AP Rocky на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ A$AP Rocky у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский