Замовити артиста Bob Sinclar

Bob Sinclar Офіційний сайт агента

Bob Sinclar є французьким діджеєм та засновником лейблу Yellow Productions. Він розпочав кар'єру у сімнадцятирічному віці, граючи музику у жанрі фанк та хіп-хоп.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Bob Sinclar надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія

  Крістоф (справжнє ім'я Боба Сінклера) розпочав кар'єру діджея ще у вісімдесятих. Тоді він виступав під іншим псевдонімом, граючи фанк, хіп-хоп та соул. У 1994 році Крістоф та його приятель створюють музичний лейбл «Yellow Productions», який став першим активно сприяє розвитку французької клубної музики.

  Відомі хіти

  Першим клубним хітом була композиція «Gym Tonic», що вийшла 1998 року. Пісня примітна тим, що в ній незаконно використано голос американської актриси Джейн Фонди. З того часу Bob Sinclar створив величезну кількість міксів та реміксів, випустив кілька альбомів, проте найбільший успіх і світову популярність він отримав після виходу таких хітів, як Love Generation і World Hold On. Перший навіть став одним із гімнів футбольного чемпіонату, що пройшов у Німеччині у 2006 році.

  Заходи

  Якісні танцювальні композиції Боба Сінклера припадуть до душі шанувальникам хауса, що поєднується з електронною музикою, дискотечними хітами, а іноді й африканськими мотивами. Виступ артиста підійде для корпоративу, весілля, вечірки та будь-якого іншого заходу, де гості хочуть потанцювати та добре відпочити!

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Bob Sinclar

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Bob Sinclar

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Bob Sinclar вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Bob Sinclar залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Bob Sinclar для вашого свята.

Видео Bob Sinclar

Як замовити виступ Bob Sinclar? Щоб замовити виступ Bob Sinclar на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Bob Sinclar.

Ми рекомендуємо запрошувати Bob Sinclar до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Bob Sinclar на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Bob Sinclar у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский