Замовити артиста Fedde Le Grand

Fedde Le Grand Офіційний сайт агента

Федді ле Гранд – DJ та музичний продюсер із Нідерландів. Кілька років тому журнал DJ Magazine включив його до ТОП-40 найкращих диск-жокеїв світової сцени. Вподобані жанри – хаус, тек-хаус, прогресив-хаус.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Fedde Le Grand надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія DJ

  Успіх Fedde Le Grand не можна назвати стрімким. Професійне зростання артиста відбувалося поступово. Спочатку він відігравав сети на своїй малій батьківщині, в Утрехті. Далі його почали запрошувати до себе найкращі нідерландські клуби, потім розпочалися гастролі Європою. Всесвітня популярність до Fedde Le Grand прийшла після випуску Put Your Hands Up For Detroit. Причому мелодія не розлетілася б, якби не ремікси місцевих діджеїв. Завдяки останнім трек помітив англійський лейбл Cr2 – після цього артист став відомим у всьому світі. Композиція отримала звання літнього гімну Ібіці за версією 2006 року. Зазвичай цього діджея замовляють любителі рухатися. Він чудово впишеться у формат вечірки, концерту, корпоративу, де передбачається, що гості не сидітимуть на місці.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Fedde Le Grand

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Fedde Le Grand

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Fedde Le Grand вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Fedde Le Grand залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Fedde Le Grand для вашого свята.

Видео Fedde Le Grand

Як замовити виступ Fedde Le Grand? Щоб замовити виступ Fedde Le Grand на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Fedde Le Grand.

Ми рекомендуємо запрошувати Fedde Le Grand до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Fedde Le Grand на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Fedde Le Grand у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский