Замовити артиста Paco Pil

Paco Pil Офіційний сайт агента

Paco Pil – це життєрадісний діджей, який створює незвичайну танцювальну музику у своєму власному стилі. Виступ цього темпераментного та позитивного іспанця на святі запам'ятається вам та вашим гостям на все життя!

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Paco Pil надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Paco Pil: біографія харизматичного діджея

  Свій творчий шлях цей обдарований музикант розпочав у епоху розквіту популярності танцювальної музики: у 1990-х роках. Ті, хто вже народився і був у свідомому віці в цей час, пам'ятають яскраві та галасливі дискотеки, на які мріяв вирватися будь-який представник молоді, найбажанішими на яких були іноземні хіти. Одним із авторів цієї улюбленої слухачами Європи, Америки та СРСР музики був і досі залишається Paco Pil, замовити виступ якого на корпоратив жадають сотні тисяч шанувальників у багатьох країнах нашої планети. Замовити виступ артиста на свято просто з BnMusic.com.ua Вкрай цікавим та незвичайним чином розпочалася творча біографія цього виконавця. Він почав працювати в компанії під назвою "Agroiris de El Ejido" в іспанському місті Альмерія як діджей та оператор. Хоча компанія займалася фруктами та овочами, для хлопця знайшли роботу, пов'язану з музикою: він створював мелодії, які використовувалися на телефонній лінії фірми для очікування дзвінків. Мелодії були настільки яскравими, своєрідними та цікавими, що приятелі Paco Pil по роботі почали запрошувати його на свята та приватні вечірки. Усвідомивши наявність у себе музичного таланту, виконавець почав працювати в клубах і на радіо як діджей. Його сингли Viva La Fiesta і Dimension Divertida стали користуватися популярністю далеко за межами Іспанії, після чого музикант почав випускати свої повноформатні альбоми. Усі вони продавалися величезними тиражами. Наразі музикант готується випустити свою нову платівку, а також активно гастролює. Якщо ви хочете замовити виступ Paco Pil на корпоратив, то вам потрібно лише залишити нам заявку.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Paco Pil

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Paco Pil

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Paco Pil вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Paco Pil залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Paco Pil для вашого свята.

Видео Paco Pil

Як замовити виступ Paco Pil? Щоб замовити виступ Paco Pil на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Paco Pil.

Ми рекомендуємо запрошувати Paco Pil до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Paco Pil на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Paco Pil у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский