Замовити артиста DJ Sash!

DJ Sash! Офіційний сайт агента

Dj Sash – це один із найкращих танцювальних гуртів 20-го та 21-го століть. Виконуючи музику в стилі диско, євроденс і транс, вона швидко завоювала популярність у всьому світі. Виступ Діджей Саш – це найкраща розвага для вашого свята!

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста DJ Sash! надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Dj Sash: біографія популярного німецького гурту

  Засновником цього колективу став Саша Лапессен, який народився у німецькому місті Неттеталь у 1970-му році. Він з юних років захоплювався музикою, і вкрай важливою для його творчої кар'єри стала зустріч із віртуозним діджеєм Томасом Людкою «Алісоном». Музиканти почали працювати разом: Лапессен складав мелодії та виконував їх на клавішних, а Томас займався грою на інших інструментах та продюсуванням композицій. Ця спільна творчість визначила долю проекту Dj Sash, замовити виступи якого нині прагнуть мільйони шанувальників. Успіх супроводжував гурт Діджей Саш: Ecuador та інші сингли підривали світові чарти Першим синглом, який випустили Саша та Томас, стала пісня «Indian Rave». Незабаром музиканти зрозуміли, що їм не завадить знайти ще одного учасника для гурту, який надавав би їм допомогу у технічних питаннях складання пісень. І така людина була знайдена – ним виявився Ральф Каппмайєр. Далі були вкрай успішні сингли Діджей Саш: Encore Une Fois, It's My Life, Ecuador, Stay та інші. Усі вони миттєво посідали перші позиції у світових хіт-парадах. А 1997-го року музиканти випустили не менш успішний дебютний альбом «It's My Life». І до цього дня виконавці випускають платівки, що продаються величезними тиражами. Крім того, не закрито і для співпраці з іншими музикантами гурт Dj Sash: Tina Cousins, Tony T, Бой Джордж, Dr. Alban та інші виконавці неодноразово брали участь у записах їхніх пісень.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати DJ Sash!

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на DJ Sash!

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна DJ Sash! вказана для ознайомлення. Остаточний прайс DJ Sash! залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар DJ Sash! для вашого свята.

Видео DJ Sash!

Як замовити виступ DJ Sash!? Щоб замовити виступ DJ Sash! на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу DJ Sash!.

Ми рекомендуємо запрошувати DJ Sash! до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення DJ Sash! на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ DJ Sash! у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский