Замовити артиста Burak Yeter

Burak Yeter Офіційний сайт агента

Бурак Йетер – видатний продюсер, ді-джей та виконавець реміксів, родом з Голландії. Протягом останніх 10-15 років Burak Yeter із завидною регулярністю випускає сольні альбоми, сингли, записує ремікси. Для сучасного слухача Бурак Єтер – яскрава зірка зарубіжної поп-естради. Творчість діджея підкорює серця, як юного покоління, так і старших людей.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Burak Yeter надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія Burak Yeter

  Будучи неперевершеним майстром реміксів, діджей Бурак Єтер став відомий музичній тусовці у 2000-х роках. Народився Бурак Йетер у 1982 році в Амстердамі. У дитинстві захопився клавішними інструментами, у підлітковому – навчався грі на фортепіано, у юнацькому – освоїв техніку гри та імпровізації на синтезаторах. Композиції Burak Yeter відрізняються віртуозним виконавським талантом та глибиною музичного проникнення у матеріал. Переїхавши до Лондона після здобуття ступеня бакалавра в галузі устрою громадянського суспільства, виконавець Бурак Йетер всерйоз зайнявся музичною кар'єрою та заслужив звання магістра звукорежисури.

  Бурак Єтер – шлях до слави

  Вперше Burak Yeter заявив про себе світу двадцять два роки, вигравши танцювальний конкурс під патронажем каналу MTV. У 2004 році молодий діджей Бурак Йетер виступив на Мальті, яка славиться численними клубами та тусовками для молоді. У цьому ж році бере участь і посідає друге місце у батлі діджеїв Miller Master Dj. Контест. Перемога в конкурсі дозволила говорити про успіх діджея у світі електронної танцювальної музики. 2005 року у виконавця з'являється перший дебютний альбом. У 2008 році Бурак Йетер бере участь у відкритті шкіл для діджеїв, стаючи лідером з функціями генерального директора. Композиції Burak Yeter транслюються більш ніж у 30 країнах, займаючи перші позиції у чартах.

  Як замовити Burak Yeter на корпоратив

  Замовити діджея Бурак Йетер на корпоратив прагнуть багато хто. Пов'язана така популярність із різноманітністю жанрів та музичним талантом співака. Випущений у 2013 році сингл "Шторм" утримується у ТОП-100 світових танцювальних чартах. Для оформлення замовлення в короткі терміни звертаєтеся до співробітників нашого агентства, інакше, можливість отримати Burak Yeter вкрай мала.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Burak Yeter

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Burak Yeter

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Burak Yeter вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Burak Yeter залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Burak Yeter для вашого свята.

Видео Burak Yeter

Як замовити виступ Burak Yeter? Щоб замовити виступ Burak Yeter на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Burak Yeter.

Ми рекомендуємо запрошувати Burak Yeter до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Burak Yeter на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Burak Yeter у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский