Замовити артиста Bow Wow

Bow Wow Офіційний сайт агента

Shad Gregory Moss – відомий американський репер, актор, який виступає під псевдонімом – Bow Wow. Жанр – хіп-хоп. Набридли нудні свята, хочете справжніх веселощів? Наше агентство допоможе запросити світову зірку на ваш захід без посередників та переплат.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Bow Wow надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія

  Шед Грегорі Мосс вже з дитинства не уявляв життя без музики. У підлітковому віці він почав активно займатися репом і вже у 13 років випустив свій перший альбом під назвою Beware of Dog. Через деякий час пісні із цієї платівки почали звучати на найкращих вечірках країни, а сам альбом отримав звання платинового. 2001 року артист записав другу платівку — «Doggy Bag», твори, що входять до неї, стали справжніми хітами і довгий час не покидали перші рядки світових хіт-парадів. Усього було записано 8 альбомів. Зірка відома не лише своєю музикою, але ролями у художніх фільмах, таких як: «Подвійний форсаж» (третя частина), «Кармен», «Лотерейний білет» тощо. Артист дуже багато працює, але незважаючи на це, знаходить час для виступів на таких заходах:

  • фестивалі;
  • дні народження;
  • свята міста;
  • корпоративи;
  • вечірки.

  Будь-який концерт – це ретельна підготовка програми. Репер дуже відповідально підходить до своїх виступів. На них він мало спілкується з глядачами, але після концерту вкотре сфотографуватися з шанувальниками та підписати листівку на згадку. До програми обов'язково входять найвідоміші пісні:

  • 2 Young 2 Give A Fuck;
  • Ain't Thinkin' About You;
  • Big Girls;
  • Brown Paper Bag freestyle;
  • Drank In My Cup.
 • Порядок оплати

  Порядок оплати Bow Wow

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Bow Wow

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Bow Wow вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Bow Wow залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Bow Wow для вашого свята.

Видео Bow Wow

Як замовити виступ Bow Wow? Щоб замовити виступ Bow Wow на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Bow Wow.

Ми рекомендуємо запрошувати Bow Wow до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Bow Wow на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Bow Wow у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский