Замовити артиста Boyz II Men

Boyz II Men Офіційний сайт агента

Чорношкірі хлопці з Boyz II Men стали першим гуртом, який побив рекорд Елвіса Преслі. Вони упродовж 14 тижнів трималися на першому місці хіт-парадів зі своєю піснею. Їх назвали найуспішнішим проектом ритм-енд-блюз за історію жанру. Їхні шикарні мелодії можна почути наживо будь-якої миті – достатньо замовити виступ артистів через наше агентство.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Boyz II Men надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Початок творчого шляху

  Квартет зародився у 1988 році у школі для музикантів, де навчалися усі учасники. Перший альбом гурт випустив у 1991 році, він був у стилі джек-свінг. Проте вже наступного дня вони почали співпрацювати з модним продюсером, який і допоміг їм записати всі їхні хіти в улюбленому стилі. Вони відразу ж увійшли до анналів історії зі своїм рекордом і продовжили розвивати успіх.

  Пік популярності

  До 1997 року вони постійно займали перші місця у хіт-парадах. Цього року вони випустили альбом, який просто вистрілив – до десятки хіт-парадів потрапили одразу кілька пісень із нього. На жаль, подальшу творчість таких позначок не удостоїлася. Гурт продовжив записувати альбоми, створювати кавери на модні раніше мелодії та гастролювати світом. Зараз тріо (один учасник захворів і залишив гурт) виступає з концертами та за приватними запрошеннями (на вечірках, днях народження, корпоративах). Їхня творчість створить затишну обстановку та довірчу атмосферу. Також це можливість поспілкуватися із легендами.

  Популярні композиції

  Вони створили:

  • "End of the Road".
  • "I'll Make Love to You".
  • "One Sweet Day".
  • "It's So Hard to Say Goodbye to Yesterday".
  • "Doin' Just Fine".
 • Порядок оплати

  Порядок оплати Boyz II Men

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Boyz II Men

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Boyz II Men вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Boyz II Men залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Boyz II Men для вашого свята.

Видео Boyz II Men

Як замовити виступ Boyz II Men? Щоб замовити виступ Boyz II Men на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Boyz II Men.

Ми рекомендуємо запрошувати Boyz II Men до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Boyz II Men на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Boyz II Men у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский