Замовити артиста Busta Rhymes

Busta Rhymes Офіційний сайт агента

Busta Rhymes — музикант, який протягом 25 років кар'єри залишається популярним. Він записує хіп-хоп треки, але до решти стилів він ставиться з повагою. Рок, поп-музика, R'n'B — співпрацює з представниками будь-яких жанрів. За різноплановість та відмінну техніку виконання його і люблять шанувальники.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Busta Rhymes надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія

  Busta Rhymes хотів спочатку стати баскетболістом, але через захоплення хіп-хопом на спорт у нього не залишалося часу. А ось у музиці він досяг успіху. Він 11 разів був номінований на премію "Греммі". Хто ще може таким похвалитися? Перший сольний альбом він випустив у 1996 році, і з того часу він випускає нові релізи щонайменше раз на кілька років. Нерідко він читає реп і на альбомах своїх друзів. У нього є фіти з такими видатними виконавцями, як Eminem, Lil Wayne, Chris Brown та Kanye West. Найвідоміші композиції репера – "Touch It", "Look at me Now" і "Break Ya Neck". Зараз артист готує черговий альбом, тим самим радуючи багатомільйонну армію шанувальників.

  Перелік заходів

  Busta Rhymes виступає і на великих реп-фестивалях із безліччю запрошених гостей, і на невеликих корпоративах. Для нього не проблема заспівати свої найкращі пісні на вечірках та святах. Також артист готовий вирушити на гастролі.

  Переваги виступів:

  • У музиканта чудова техніка, яка дозволяє йому розкачати будь-яку залу.
  • Виконавець любить спілкуватися з фанатами у перервах між піснями.
  • Усі відвідувачі одержують заряд відмінного настрою.
  • Артист приділяє багато уваги деталям, його концерти проходять без запізнень та казусів.
 • Порядок оплати

  Порядок оплати Busta Rhymes

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Busta Rhymes

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Busta Rhymes вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Busta Rhymes залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Busta Rhymes для вашого свята.

Видео Busta Rhymes

Як замовити виступ Busta Rhymes? Щоб замовити виступ Busta Rhymes на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Busta Rhymes.

Ми рекомендуємо запрошувати Busta Rhymes до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Busta Rhymes на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Busta Rhymes у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский