Замовити артиста Camila Cabello

Camila Cabello Офіційний сайт агента

Страшна красуня Camila Cabello, яка працює в жанрі поп-музики, чудово грає на гітарі та фортепіано, вона зробить ваше свято ідеальним. Зверніться до BnMusic, щоб запросити чарівну співачку Камілу Кабельо на захід!

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Camila Cabello надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія співачки Камілі Кабельо

  Шанувальники активно шукають контакти Camila Cabello, адже ця молода кубино-американська виконавиця підкорила не одне серце. Популярність дівчина набула після того, як взяла участь в американському The X Factor. Вона не здобула перемогу як сольна виконавиця, тому її включили до складу групи Fifth Harmony, що складається з 4 дівчат. Каміла, працюючи в групі, присвячувала багато часу концертній діяльності, тому у 2016 році вона залишила Fifth Harmony, щоб зайнятися сольною кар'єрою. І їй це вдалося, адже у дівчини вже записано один альбом, розглянемо її найкращі сингли:

  • "I Know What You Did Last Summer",
  • "Crying In The Club".

  Каміла співпрацювала з Young Thug, MGK та іншими зірками, записуючи чудові музичні композиції. Насолодитися творчістю цієї талановитої дівчини може кожен її шанувальник, запросивши співачку Camila Cabello на захід! Каміла співпрацювала з Young Thug, MGK та іншими зірками, записуючи чудові музичні композиції. Насолодитися творчістю цієї талановитої дівчини може кожен її шанувальник, запросивши співачку Камілу Кабельо на захід!

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Camila Cabello

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Camila Cabello

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Camila Cabello вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Camila Cabello залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Camila Cabello для вашого свята.

Видео Camila Cabello

Як замовити виступ Camila Cabello? Щоб замовити виступ Camila Cabello на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Camila Cabello.

Ми рекомендуємо запрошувати Camila Cabello до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Camila Cabello на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Camila Cabello у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский