Замовити артиста Celine Dion

Celine Dion Офіційний сайт агента

Чарівна Celine Dion полонить серця слухачів навіть за десятиліття після початку своєї творчої кар'єри. Ми пропонуємо вам прикрасити своє свято живим звуком співу Селін Діон!

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Celine Dion надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія Celine Dion

  Майбутня всесвітньо відома виконавиця народилася 1968-го року в Канаді. Будучи підлітком, Celine Dion познайомилася зі своїм майбутнім чоловіком – Рене Анжелілом. Варто зазначити, що з ним артистка прожила практично все своє життя, поки Рене не помер після тривалої боротьби з раком у 2016 році. У далеких 1980-х він заклав свій будинок для того, щоб зібрати достатньо грошей для фінансування першого запису Селін Діон. Це рішення Анжеліл ухвалив недаремно: обдаровану дівчину помітили, причому не лише в Північній Америці, а й у низці інших англомовних країн. Перший великий успіх чекав на Celine Dion у 1988-му році, коли вона взяла участь у конкурсі «Євробачення» від Швейцарії. На конкурсі виконавиця посіла перше місце, тим самим заявивши про себе вже й у європейських країнах. Далі було кілька вкрай успішних англо- і франкомовних альбомів у жанрах ритм-н-блюз, рок, класика і навіть госпел. У різні періоди своєї творчої кар'єри Селін Діон зверталася до різних поєднань цих жанрів, і щоразу її композиції опинялися на верхніх рядках хіт-парадів. На сьогоднішній день альбоми Celine Dion продані у кількості понад 220 мільйонів екземплярів у всьому світі, і цей показник однозначно не стане остаточним.

  Найкращі хіти Селін Діон у живому виконанні для вас та ваших гостей

  Як офіційний концертний агент Селін Діон, ми пропонуємо вам замовити артистку на корпоратив, Новий Рік, весілля чи ювілей. Букінг виконавиці такого рівня – це непросте завдання навіть для нас. Однак у нас є прямі контакти Селін Діон та особливі домовленості щодо співпраці з артисткою.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Celine Dion

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Celine Dion

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Celine Dion вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Celine Dion залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Celine Dion для вашого свята.

Видео Celine Dion

Як замовити виступ Celine Dion? Щоб замовити виступ Celine Dion на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Celine Dion.

Ми рекомендуємо запрошувати Celine Dion до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Celine Dion на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Celine Dion у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский