Замовити артиста Cher

Cher Офіційний сайт агента

Шер – це всесвітньо відома артистка, чия творча кар'єра триває вже понад п'ять десятиліть. Жива легенда, кумир кількох поколінь, незрівнянна Cher може стати вашим гостем!

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Cher надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія Cher

  Незрівнянна Шер, чиє справжнє ім'я звучить як Шерілін Саркісян Лап'єр Боно Оллмен (артистка має вірменське коріння), народилася в Каліфорнії 1946-го року. Стати всесвітньо відомою співачкою дівчина мріяла з самого дитинства, і ще підлітком уявляла, як роздаватиме автографи своїм шанувальникам. Перший успіх на шляху до побудови епічної творчої кар'єри чекав на неї у 1965-му році у вигляді видання пісні «I Got You Babe». Яку юна Шер записала у складі дуету під назвою «Сонні та Шер». Незабаром після цього вона стала ведучою телевізійного шоу «Комедійна година Сонні та Шер», яке користувалося великою популярністю в США. З того часу вибігло багато води: весілля та розлучення, випуски нових платівок та збірок старих композицій, видання мегапопулярних синглів, які стабільно підривали світові чарти, зйомки у низці кінокартин, участь у телевізійних шоу. Незмінним залишалося одне – статус Cher. Статус культової артистки двадцятого та двадцять першого століть, яка залишається «в тренді» навіть у сімдесятирічному віці і полонить усіх своєю неймовірною харизмою та приголомшливими вокальними та артистичними даними.

  Шер – культова співачка останніх п'яти десятиліть – може виступити на вашому святі

  Як офіційний концертний агент Шер, ми справді можемо запросити виконавицю до вас на приватний захід. Графік у легенди міжнародної естради дуже напружений, проте прямі контакти Cher та безпосередня співпраця з виконавицею дозволяють нам знаходити у її розкладі вільні дати для виступів на святах у наших клієнтів. Замовити Cher на свято – це смілива фантазія, яку ми можемо зробити реальністю.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Cher

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Cher

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Cher вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Cher залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Cher для вашого свята.

Видео Cher

Як замовити виступ Cher? Щоб замовити виступ Cher на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Cher.

Ми рекомендуємо запрошувати Cher до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Cher на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Cher у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский