Замовити артиста Chris Brown

Chris Brown Офіційний сайт агента

Талант, енергія молодості і пристрасть, що вирує, з'єдналися в особистості Chris Brown. Безсумнівно, 2005-го шістнадцятирічний репер Кріс Браун увірвався у світ шоу-бізнесу з хуліганським нахабством поганого хлопця і змусив говорити про себе світову шоу-індустрію зі здивованим захопленням. До цього дня до виступів скандального, але талановитого афроамериканця Кріса Брауна прикута пильна увага музичного загалу.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Chris Brown надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія Кріса Брауна

  Можливо, Chris Brown прикрашав би свята та концерти, творчі вечори та корпоративи, весільні урочистості та ювілеї як запальний танцівник хіп-хоп. Вся справа в тому, що Кріс Браун є синтезом універсального артистичного таланту. Chris Brown чудовий танцюрист і недарма кінофільми «Братство танцю» (2007 р.), «Королі танцювального підлоги» (2010 р.) в деякій мірі були для молодіжних танцювальних тусовок інструкцією урбаністичного танцю. Майбутній співак, актор, танцюрист, сценарист, режисер, продюсер Крістофер Моріс «Кріс» Браун народився 5 травня 1989 року в м. Таппаханнок (штат Вірджинія, США). Основні життєві університети, як і будь-який хлопчик, Кріс Браун пройшов на вулицях міста. Кодекс вулиці накладе свій негативний відбиток на поведінку в житті, але у творчості Chris Brown буде даровано особливу дорогу. У шістнадцять років на Кріса Брауна обрушиться музична слава першого афроамериканця з дебютним альбомом Chris Brown і композицією сингл Run It!, яка увірветься на вершину чарту. RIAA (Асоціація Звукозаписної Індустрії Америки) сертифікує альбом платиновим двічі. З 2005 року співак міцно займе своє місце у світовій шоу-індустрії.

  Колосальний талант Chris Brown до будь-якого святкового заходу додасть особливий драйв.

  Офіційний сайт концертного агента Кріса Брауна є правильним путівником для запрошення зірки світового рівня із непростим характером. Запрошення на Новий рік та Різдво, на свята та концерти, на творчі вечори та корпоративні свята, на весілля та ювілейні заходи співак сприймає як своєрідні авантюрні пригоди. На одному святі завдяки своїй артистичній багатогранності Кріс Браун буде загадковим, на іншому – зухвалим, на третьому – ліричним, на четвертому – експресивним і так до нескінченності. Просто організаторам святкових видовищ важливо правильно запросити та замовити Chris Brown на свято. Чому ми радимо офіційний сайт концертного агента Кріса Брауна при замовленні артиста Наш заклик замовити Кріса Брауна на корпоратив ґрунтується на любові до ритму та музичної гармонії. Ваше бажання замовити артистів, наша креативна інтуїція та досвід організації виступів багатьох зірок шоу-бізнесу в усьому світі вкажуть найкоротший шлях на пік успіху Вашого свята. Завдяки путівнику офіційного сайту концертного агента Кріс Браун з точними та достовірними відповідями наших фахівців, Ваша зустріч із музичною R&B-зіркою стане реальною.

  Вагомі причини, щоб звернутися до нас:

  1. Ми є офіційними представниками, тому ціна виступу артиста є приємним подивом для наших клієнтів.
  2. Якщо ви вирішите запросити Кріса Брауна на корпоратив, будьте певні, що популярний співак «прокачає» святкову атмосферу сучасним ритмом.
  3. Ми уважно відстежуємо дотримання договірних зобов'язань, які завжди виконуються у повному обсязі.
  4. Рішення замовити артистів у офіційних представників завжди гарантує живе звучання та спілкування із зіркою світового значення.
 • Порядок оплати

  Порядок оплати Chris Brown

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Chris Brown

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Chris Brown вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Chris Brown залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Chris Brown для вашого свята.

Як замовити виступ Chris Brown? Щоб замовити виступ Chris Brown на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Chris Brown.

Ми рекомендуємо запрошувати Chris Brown до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Chris Brown на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Chris Brown у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский