Замовити артиста Coolio

Coolio Офіційний сайт агента

Coolio – це всесвітньо відомий репер, який прославився завдяки пісні «Gangsta's Paradise». Будь-який виступ Coolio є незабутнім яскравим шоу, яке напевно перетворить ваше свято на справжню подію року! Виступ зірки на весіллі чи корпоративі можна замовити, залишивши заявку або зв'язавшись з нашими менеджерами.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Coolio надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія Coolio

  Виконавець народився 1963 року в каліфорнійському місті Комптоні. Він ріс у сім'ї з чотирма дітьми, яких піднімала одна мати – батько Куліо покинув їх, коли майбутньому реперу було лише 2 роки. Справжнє ім'я виконавця – Артіс Леон Айві молодший, проте псевдонім Куліо він використовує ще підліткового віку. Життя артиста в молодості постійно проходило у формі боротьби: боротьби зі злиднями, боротьби із залежністю від наркотиків, боротьби з болем від втрати матері, яка померла 1987-го року. Проте Coolio не здався під натиском життєвих труднощів. Найбільшу популярність йому приніс альбом під назвою Gangsta's Paradise. Платівка не просто була продана рекордним тиражем, а й стала визнаною класикою гангстерського репу 90-х років минулого століття. Трек Gangsta's Paradise був заснований на творі Стіві Вандера в стилі фанк – пісні Pastime Paradise. Реперський варіант пісні підірвав усі чарти світу і навіть приніс Coolio премію "Греммі". Згодом виконавець випустив низку інших, не менш успішних платівок, а також здобув вищу освіту.

  Замовити Куліо на корпоратив? З BnMusic – цілком реально!

  Ми є офіційними агентами Сoolio і пропонуємо вам запросити зірку на весілля, корпоратив, ювілей, Новий рік або будь-яке інше свято. Ми маємо всі необхідні контакти Куліо, а також ексклюзивні домовленості про організацію виступів виконавця на правах його офіційного промоутера.

  Зразковий райдер музиканта:

  • – 3 перельоти класу «економ»;
  • – 3 одномісні номери, обладнаних подвійним ліжком, у 4- або 5-зірковому готелі;
  • – 1 легкова машина з опаленням та кондиціонером;
  • – 250 євро на оформлення російських віз для музиканта та його команди;
  • – Добові гроші у розмірі 70 євро на кожного гостя.
 • Порядок оплати

  Порядок оплати Coolio

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Coolio

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Coolio вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Coolio залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Coolio для вашого свята.

Видео Coolio

Як замовити виступ Coolio? Щоб замовити виступ Coolio на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Coolio.

Ми рекомендуємо запрошувати Coolio до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Coolio на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Coolio у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский