Замовити артиста Daddy Yankee

Daddy Yankee Офіційний сайт агента

Дедді Янкі – пуерторіканський музичний продюсер, актор, співак. Йому належить титул короля реггетону – стилю, що увібрав у себе реггі, латино і хіп-хоп. Його виступи збирають стадіони, а записи продаються мільйонними тиражами. Якщо вам потрібна запальна вечірка із мотивами Латинської Америки, ви можете запросити артиста через наше агентство. Ми працюємо без посередників та гарантуємо вигідні ціни.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Daddy Yankee надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія

  Народився майбутній король реггетону на острові Пуерто-Ріко 3 лютого 1977 року. Батьки назвали його Рамоном Луїсом Айялом Родрігесом. Юнак доклав усіх зусиль, щоб стати професійним бейсболістом. Але травма поклала хрест на спортивній кар'єрі. Другою пристрастю хлопця була музика.

  Успішна музична кар'єра

  Слава прийшла до Дедді Янки в 2002 році з виходом двох альбомів поспіль: El Cangri.com і Los Homerunes. Диски стали платиновими, виконавець міцно зайняв місце серед зірок танцювальної музики. Це підтверджує велику кількість музичних нагород та премій. Концерти Дедді Янки проходили на переповнених стадіонах, які не могли вмістити всіх бажаючих. Крім виступів співак має власний звукозаписний лейбл, передачею на радіо. У 2006 році «Time» назвав його серед 100 найвпливовіших людей.

  Де виступає музикант

  Як правило, Дедді Янкі виступає на великих заходах: масштабні концерти, фестивалі, масові свята.

  Сет-лист артиста:

  • "Con Calma";
  • "Llamado de Emergencia";
  • "Vuelve";
  • "Ella me levantó";
  • "Runaway".

  Шоу Дедді Янкі — завжди яскраве видовище, із запальними танцями як на сцені, так і в залі. Музика наповнює енергією та змушує рухатися.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Daddy Yankee

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Daddy Yankee

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Daddy Yankee вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Daddy Yankee залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Daddy Yankee для вашого свята.

Видео Daddy Yankee

Як замовити виступ Daddy Yankee? Щоб замовити виступ Daddy Yankee на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Daddy Yankee.

Ми рекомендуємо запрошувати Daddy Yankee до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Daddy Yankee на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Daddy Yankee у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский