Замовити артиста Die Antwoord

Die Antwoord Офіційний сайт агента

Die Antwoord – південноафриканська група з Кейптауна (ПАР). У складі троє людей: чоловік Watkin Tudor Jones "Ninja", дівчина Yo-Landi Vi$$er, міфічний артист DJ Hi-Tek (не з'являється на концертах), колишній учасник – американський діджей Leon Botha. Жанр музикантів – альтернативний хіп-хоп. Якщо Вас зацікавила творчість колективу, то у нас Ви зможете без посередників замовити їхній виступ. Ми допоможемо запросити артистів на корпоратив, свято, вечірку та інший захід. Тут Ви можете дізнатися про райдер Die Antwoord.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Die Antwoord надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Пару слів про колектив

  Артисти записали у 2008 році перший альбом під назвою $O$, який зацікавив публіку. Альбом розповсюджувався безкоштовно, пісні пішли в народ, а вже за рік на пісню Enter the Ninja запрошений талановитий кліпмейкер Rob Malpage створив зухвалий кліп. Про музикантів заговорили, продюсери підписали з ними контракти, розпочалися концерти, записувалися альбоми.

  Популярні композиції:

  • Pitbull Terrier;
  • Cookie Thumper!;
  • Fat Faded Fuck Face;
  • Enter The Ninja;
  • Fatty Boom Booom;
  • I Fink U Freeky.

  Цікаві факти про групу

  Музика колективу звучала у документальній стрічці "Холокост", у відеогрі "Far Cry 3", у фільмах "Робот на ім'я Чаппі", "Сором", у короткометражках Bonnaroo Music Festival, Die Antwoord: Fatty Boom Boom та TOMMY CANT SLEEP. Die Antwoord співпрацювали із зірками шоу-бізнесу Меріліном Менсоном та Леді Гагою. Музиканти кажуть: мета їхньої творчості — пробудити людей, занурених у себе.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Die Antwoord

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Die Antwoord

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Die Antwoord вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Die Antwoord залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Die Antwoord для вашого свята.

Видео Die Antwoord

Як замовити виступ Die Antwoord? Щоб замовити виступ Die Antwoord на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Die Antwoord.

Ми рекомендуємо запрошувати Die Antwoord до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Die Antwoord на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Die Antwoord у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский