Замовити артиста Direal Shaggy

Direal Shaggy Офіційний сайт агента

Direal Shaggy – це співак із США, який народився на о.Ямайка. Він виступає у стилі реггі.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Direal Shaggy надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія

  Майбутній вокаліст два роки був діджеєм, допоки не зміг порадувати публіку своїм першим синглом «Приятель, який доводить кулею». Версія його популярної композиції пісні "Ох, Кароліна", виконаної в манері реггі, опинилася на чолі британських чартів. У 1995 р. сингл "Бумбастик" рекламувала компанію "Леві'с" – після цього було реалізовано 1 мільйон її копій, а безпосередньо альбом отримав Grammy. У 2001 р. альбом співака «Гаряча зйомка» було реалізовано у кількості 6 млн. екземплярів – це рекордні показники за весь час існування реггі. Два сингли з нього, «Ангел» та «Це був не я», опинилися на чолі всіх світових чартів. Шеггі, що означає «Кузматий», 4 роки служив на американському флоті, взявши участь у військовій кампанії в Іраку. Цю прізвисько йому вигадали на честь мультяшного хіпі про Скубі Ду. Шеггі також став першим танцюристом, який виступив у ПАР, де завершилася політика апартеїду. Вакаліст на ваше запрошення заспіває на корпоративі або вечірці, заодно можна замовити сольний концертний виступ.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Direal Shaggy

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Direal Shaggy

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Direal Shaggy вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Direal Shaggy залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Direal Shaggy для вашого свята.

Видео Direal Shaggy

Як замовити виступ Direal Shaggy? Щоб замовити виступ Direal Shaggy на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Direal Shaggy.

Ми рекомендуємо запрошувати Direal Shaggy до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Direal Shaggy на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Direal Shaggy у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский