Замовити артиста Don Airey

Don Airey Офіційний сайт агента

Don Airey – один із найвідоміших і затребуваних британських піаністів. Повне ім'я – Donald Smith Airey. Жанр – джаз-фьюжн, хард-рок, хеві-метал, блюз-рок, рок, прогресивний рок. Бажаєте зробити своє свято оригінальним? Наше агентство допоможе запросити зірку на будь-який захід без посередників та переплат!

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Don Airey надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія

  Займатися музикою артист почав у дитинстві. Перші уроки йому давав батько. Потім він почав професійно навчатись грі на фортепіано. Після закінчення коледжу виступав на круїзних лайнерах. Потім піаніст грав у групі "Хаммер". В 1988 вирішив займатися сольною кар'єрою, але після невдач з першим альбомом «К2», він знову почав писати музику для інших зірок. Він спільно зі співаками та гуртами (Козі Пауелл, Гері Мур, The Cage, The Kick, Kaizoku, Tigertailz, Брюс Дікінсон та іншими) записав величезну кількість альбомів. Сольних платівок було випущено всього 4, остання вийшла в 2018 році, під назвою «One Of A Kind».

  Незважаючи на постійні гастролі, музикант знаходить час, щоб порадувати своїх слухачів та виступити на таких заходах, як:

  • корпоративи;
  • дні народження;
  • ювілеї;
  • фестивалі;
  • весілля;
  • вечірки.

  На концертах піаніст вважає за краще спілкуватися з глядачами у вигляді своїх творів. На його виступах обов'язково звучать композиції минулих років, котрі прославили зірку на весь світ:

  • Inside The Godbox;
  • Space Troll Patrol;
  • One Of A Kind;
  • Remember To Call;
  • Can't Make Up Your Mind.
 • Порядок оплати

  Порядок оплати Don Airey

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Don Airey

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Don Airey вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Don Airey залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Don Airey для вашого свята.

Видео Don Airey

Як замовити виступ Don Airey? Щоб замовити виступ Don Airey на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Don Airey.

Ми рекомендуємо запрошувати Don Airey до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Don Airey на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Don Airey у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский