Замовити артиста Elton John

Elton John Офіційний сайт агента

Концерт Elton John обіцяє бути незабутнім святом для фанатів співака та найпересічніших меломанів. Залишитись байдужими до його хітів просто неможливо. Наша компанія допоможе запросити Елтона Джона саме на ваше свято.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Elton John надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія Elton John

  Дебют музиканта з великим майбутнім відбувся у 16 років, з цього моменту і розпочалася біографія Elton John як співака. На одному з конкурсів його помітив Р. Вільямс, який розгледів талант у юнаку та допоміг йому із сольною кар'єрою виконавця. Для популярності і впізнаваності придумали оригінальний сценічний псевдонім – Елтон Джон. Окрім почесного статусу світової зірки, співак по праву вважається найбагатшим музикантом у світовому шоу-бізнесі. Коротка біографія Елтон Джона налічує понад 30 альбомів і безліч нагород. Від англійської Королеви він отримав почесний титул сер. Однією з найвідоміших композицій співака є Sorry seems to be the Hardest Word та Candle in the Wind. Остання пісня була виконана на похороні Принцеси Діани. Офіційний сайт російською Елтона Джона містить інформацію про благодійні концерти, які проходять під патронажем співака. У нашій країні він часто виступав, у тому числі на безкоштовних засадах. У 2005 році він одружився з Девідом Фернішем і виховує сина від сурогатної матері.

  Організація концерту Елтона Джона від компанії BnMusic характеризується такими перевагами:

  • унікальна шоу-програма, якісний звук та світло;
  • виконання нових і вже улюблених композицій;
  • грамотні переговори із представниками співака;
  • виконання всіх пунктів побутового та технічного райдера.

  Офіційний сайт концертного менеджера Elton John пропонує всім його фанатам можливість замовити артиста на свято за економічно обґрунтованою вартістю виступу.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Elton John

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Elton John

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Elton John вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Elton John залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Elton John для вашого свята.

Видео Elton John

Як замовити виступ Elton John? Щоб замовити виступ Elton John на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Elton John.

Ми рекомендуємо запрошувати Elton John до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Elton John на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Elton John у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский