Замовити артиста Eminem

Eminem Офіційний сайт агента

Емінем – це виконавець, який став легендою всіх поколінь. Кожен його сингл ставав бомбою, а його обліковий запис у facebook вже набрав понад 90 млн. передплатників. Ми можемо організувати виступ легендарного Eminem у вас на святі!

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Eminem надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія Емінем

  Справжнє ім'я Емінема – Маршалл Брюс Мезерс Третій, він народився у невеликому американському містечку Сент-Джозефі 1972-го року. Біографія Eminem почалася аж ніяк не солодко: мати народила його в сімнадцятирічному віці, незабаром після цього батько виконавця покинув сім'ю і більше ніколи в неї не повертався. Його мати часто переїжджала у пошуках кращого життя і, в результаті, залишилася жити разом із сином в одному з передмість Детройта. Там жили переважно афроамериканці, і світлошкірому хлопцеві було непросто порозумітися з ними. Одним із найближчих людей для музиканта з самого дитинства був дядько Ронні, який помер у молодому віці. Однак саме він подарував племіннику касету з альбомом "Reckless" виконавця Ice-T, після прослуховування якої обдарований білий хлопець вирішив стати репером. Він успішно брав участь у реп-баттлах нарівні з темношкірими виконавцями. Емінему чимало допомагав його найкращий друг – репер Proof, який в даний час входить до складу групи D12. Виконавець часто використовує другий псевдонім – Slim Shady. Під цим альтер его він пише досить похмурі і реалістичні тексти, присмачені відмінним гумором.

  Подальша біографія Емінема

  Життя Емінема змінилося 1999-го року, коли його записи випадково знайшов у гаражі у свого приятеля продюсер і репер Dr Dre. З його допомогою виконавець випустив першу повноформатну платівку – The Slim Shady LP. Альбом було продано рекордним тиражем і прославив Емінема на весь світ. Сингл My Name Is крутили по всіх радіостанціях. На початку 2000-х років репер випустив не менш успішні альбоми "The Marshall Mathers LP" і "The Eminem Show", що містили іскрометні, саркастичні та злободенні хіти "Stan", "The Real Slim Shady", "Without Me", "Lose Yourself» та багато інших. Далі була низка інших успішних платівок, співпраця з вражаючою кількістю уславлених виконавців (Rihanna, Snoop Dog, Pink, 50 cent тощо), а також видання вкрай відвертої автобіографії під назвою «The Way I Am». Останній на сьогоднішній день альбом виконавця – «Shady XV» – вийшов у 2014-му році і виявився дуже цікавим, несхожим на попередні та успішним. Багатьох цікавить як творча біографія Емінема – а й особисте життя. Співак був одружений двічі, і обидва рази – на одній і тій самій жінці, Кім. У нього є дочка від неї, Хейлі, а також дві прийомні дочки, біологічною матір'ю яких є сестра Кім. Ми є офіційними агентами Eminem. Можемо організувати виступ артиста на корпоративі , ювілеї чи вечірці на честь Нового Року.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Eminem

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Eminem

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Eminem вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Eminem залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Eminem для вашого свята.

Видео Eminem

Як замовити виступ Eminem? Щоб замовити виступ Eminem на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Eminem.

Ми рекомендуємо запрошувати Eminem до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Eminem на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Eminem у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский