Замовити артиста Enrique Iglesias

Enrique Iglesias Офіційний сайт агента

Солодкоголосий іспанець Енріке Іглесіас відомий у всьому світі як мегапопулярний співак, актор, композитор та автор пісень у стилі поп, латино та R&B. Ми можемо зробити так, що Enrique Iglesias з найкращими хітами виступить просто на вашому святі!

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Enrique Iglesias надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Неповторний Енріке Іглесіас: офіційний сайт агента до ваших послуг

  Enrique Iglesias народився 1975-го року в Мадриді, в родині телеведучої Ісабель Прейслер та авторитетного іспанського музиканта Хуліо Іглесіаса. Від батька йому передалися неабиякі музичні дані, від матері – вміння виступати перед публікою та правильно подавати себе. Хоча Хуліо Іглесіас був проти того, щоб син також став артистом, і навіть змусив його вступити на бізнес-факультет Університету Майамі, Енріке Іглесіас побудував визначну сольну кар'єру. На сьогоднішній день виступ Enrique Iglesias є межею мрій для будь-якого шанувальника енергійної поп- та R&B-музики. Організація виступу такого артиста, як Енріке Іглесіас, телефон якого відомий лише обмеженій кількості офіційних промоутерів, може здатися нездійсненним завданням. Але, на щастя, у вас є ми – компанія BnMusic, з якою замовлення артистів виявиться простіше, ніж ви думаєте. Як представник артиста, ми можемо провести його концерт у вашому місті на вашому заході, знайшовши вільну дату в забитому гастрольному графіку Енріке Іглесіас.

  Енріке Іглесіас. Біографія, особисте життя.

  Отець Enrique Iglesias не схвалював його прагнення побудувати кар'єру естрадного співака, тоді як сам музикант тяжів до цього всією душею. Вже у шістнадцятирічному віці він написав тексти для пісень своєї дебютної платівки, яку записував потай від батька під час навчання в університеті на бізнесмена. Тривало це недовго: 1994-го року Enrique Iglesias рішуче кинув вивчення нецікавої йому спеціальності, а 1995-го року нарешті видав свій перший альбом. У перший тиждень продажу його розкупили в кількості мільйона екземплярів, переважно – в Іспанії, Італії та Португалії. Вже тоді тисячі журналістів та шанувальників прагнули дізнатися Enrique Iglesias телефон. Ця платівка, як і дві наступні, містила в собі пісні лише іспанською мовою. А 1999-го року Enrique Iglesias нарешті порадував англомовних слухачів з усього світу альбомом «Enrique», який приніс йому славу практично всепланетного масштабу. Наступні платівки: "Escape", "Insomniac", "Euphoria", "Sex + Love" – закріпили успіх Енріке Іглесіас на світовій поп-арені і зробили його одним з найуспішніших і найзатребуваніших артистів сучасності. Enrique Iglesias, організація концерту якого стала однією з наших основних спеціалізацій, є автором і виконавцем безлічі пісень, що запам'ятовуються: «You're My#1», «Rhythm Divine», «Be With You», «Could I Have This Kiss Forever», "Maybe", "Don't Turn Off The Light", "Not In Love", "Tired Of Being Sorry", "Push", "Somebody's Me", "Do You Know" і т.д. Багато хто хоче замовити артиста Енріке Іглесіас на корпоратив ще й тому, що за роки своєї кар'єри він відзначився дуетами з великою кількістю інших уславлених виконавців: Шер, Алсу, Вітні Х'юстон, Дженніфер Лопес, Сіарой, Ашером, Ейконом, Лілом Уейном та багатьма іншими. Весь світ знає та любить такого чудового артиста, як Енріке Іглесіас: біографія, особисте життя артиста завжди перебувають під пильним наглядом журналістів. Як відомо, довгий час музикант зустрічався з російською тенісисткою Ганною Курниковою, однак у 2014 році пара розпалася. Поки Enrique Iglesias продовжує шукати своє кохання, його кар'єра не залишає бажати кращого: 100 мільйонів проданих платівок, що 227 разів ставали золотими та 116 разів платиновими, змусять позаздрити будь-якого іншого музиканта.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Enrique Iglesias

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Enrique Iglesias

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Enrique Iglesias вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Enrique Iglesias залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Enrique Iglesias для вашого свята.

Видео Enrique Iglesias

Як замовити виступ Enrique Iglesias? Щоб замовити виступ Enrique Iglesias на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Enrique Iglesias.

Ми рекомендуємо запрошувати Enrique Iglesias до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Enrique Iglesias на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Enrique Iglesias у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский