Замовити артиста Fetty Wap

Fetty Wap Офіційний сайт агента

Fetty Wap – виконавець легендарного хіта Trap Queen, він працює в жанрах R&B та хіп-хоп. Пропонуємо вам запросити харизматичного репера Fetty Wap на корпоратив, його виступ стане найяскравішим моментом святкової програми!

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Fetty Wap надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія репера Fetty Wap

  Fetty Wap – перспективний молодий Hip-Hop та R&B виконавець зі штату Нью-Джерсі Сполучених Штатів Америки, який розпочав музичну кар'єру у 2011 році. Будучи дванадцятирічним підлітком Віллі (справжнє ім'я музиканта) переніс важку операцію, під час якої втратив одне око. З того часу замість лівого ока у нього встановлено протез.

  Пік популярності репера

  Популярність прийшла до нього в 2014 році після виходу синглу, який отримав назву Trap Queen. Пісня не одразу очолила рейтинги хіт-парадів. Трек вийшов ще на початку року, але прославив виконавця лише у листопаді 2014 року. У 2015 році було випущено дебютний альбом виконавця, який був названий аналогічно псевдоніму репера. Цього ж року перший альбом співака набув статусу платинного, що є досягненням гідним поваги. На сьогоднішній день дискографія артиста налічує три студійні альбоми під назвами: «Fetty Wap» 2015 р., «Coke Zoo», випущений також у 2015 р. та альбом 2018 року під назвою «For My Fans». Музична діяльність Фетті знайшла своїх численних слухачів у світі, Росія стала винятком. За свою недовгу кар'єру репер отримав уже дві премії Grammy на 58 церемонії нагородження. Він став переможцем у номінаціях «найкраще виконання реп-композиції» та «найкращий реп-трек». Окрім Греммі Віллі отримав велику кількість нагород у різних номінаціях хіп-хоп чартів. Артист став першим в історії реп-виконавцем, всі дебютні сингли якого (а їх було чотири) займали перший рядок у рейтингу хіт-параду Hot Rap Songs, при цьому три сингли знаходилися на вершині хіт-параду одночасно. З початку творчого шляху Фетті хотів робити щось таке, що буде неодмінно новим, незвичайним, несхожим інших музикантів. Він називає стиль своєї творчості «вульгарним R&B». З одного боку, він виконує реп, проте його музика не схожа на інших представників цього жанру. Виконання його пісень досить мелодійне, артисту вдається поєднувати речетатив зі співом, гармонійно поєднуючи все це з автотюном. Окрім музики, навесні 2016 року Fetty випустив свою гру жанру «перегони», яка вийшла для планшетів, телефонів та Apple-TV. Формат Фетті Веп чудово підійде, щоб запросити його на такі заходи як:

  • Молодіжна вечірка;
  • День народження;
  • Фестиваль;
  • Сольний концерт.
  • Виступ Fetty Wap міг би запалити вогонь навіть на весіллі чи корпоративі!

  Подання Фетті – це завжди свято емоцій! Живі, енергійні пісні співака розкачають будь-яку залу і не залишать байдужою нікого. Популярність не вплинула негативно на нього, артист залишається привітним та відкритим до спілкування з публікою. Під час заходу між піснями він спілкується зі слухачами. Концерт супроводжується якісним звуком та приємними на слух треками. Замовити виступ цього репера на вечірку, влаштувати мега круту паті із запрошеним хітмейкером – наперед вдалий вечір! Райдер артиста не має пунктів із завищеними запитами. Список представляє цілком скромний набір вимог, які потрібні будь-якому музикантові.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Fetty Wap

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Fetty Wap

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Fetty Wap вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Fetty Wap залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Fetty Wap для вашого свята.

Видео Fetty Wap

Як замовити виступ Fetty Wap? Щоб замовити виступ Fetty Wap на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Fetty Wap.

Ми рекомендуємо запрошувати Fetty Wap до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Fetty Wap на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Fetty Wap у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский