Замовити артиста Iggy Azalea

Iggy Azalea Офіційний сайт агента

Гарячий хіп-хоп у виконанні Іггі Азалією (Iggy Azalea) на корпоративі сп'янить гостей та доведе до екстазу.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Iggy Azalea надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біла дівчина-репер Iggy Azalea – підкорення хіп-хопу

  У 2012 році Iggy Azalea підірвала світове хіп-хоп співтовариство. Австралійка Аметіста Амеля Келлі зайняла міцне місце на вершині популярності з інших хіп-хоп виконавців. Іггі Азалія підкорила батьківщину хіп-хопу та стала зіркою світової шоу-індустрії. Роком раніше в амбітну австралійку Iggy Azalea закохалися мільйони відвідувачів YouTube за скандальні відео-хіти Pu$$y та Two Times.

  Iggy Azalea офіційний сайт агента

  Іггі Азалією з нашим агентством оформлено домовленість на офіційне представництво інтересів американської співачки у країнах: Росії, Казахстану, України, Білорусі та Прибалтики. Замовлення хіп-хоп-співачки через наш сайт – пряме звернення замовника до Іггі Азалії без посередників.

  Підсумкова вартість хіп-хоп-вистави Iggy Azalea на корпоративі залежить від:

  • узгодженого гонорару між виконавицею та замовником;
  • трансфер до місця проведення корпоративу;
  • формату участі виконавиці у корпоративному святкуванні;
  • тривалість хіп-хоп-програми;
  • виконання пунктів технічного райдера та соціально-побутових побажань співачки.

  Фіксованої підсумкової вартості виступу Іґґі Аазалії немає. Букінг-агентство разом із замовником калькулюють конкретне замовлення з урахуванням взаємної вигоди.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Iggy Azalea

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Iggy Azalea

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Iggy Azalea вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Iggy Azalea залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Iggy Azalea для вашого свята.

Видео Iggy Azalea

Як замовити виступ Iggy Azalea? Щоб замовити виступ Iggy Azalea на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Iggy Azalea.

Ми рекомендуємо запрошувати Iggy Azalea до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Iggy Azalea на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Iggy Azalea у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский